Multipower Super Amino Liquid

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve killerpusslyy tarafından 7 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. killerpusslyy

killerpusslyy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara

MULTIPOWER SUPER AMINO LIQUID

Amino Acids for Intensive Workout

3000 mg Arginine, 2175 mg Ornithine, 300 mg Lysine
    Nitrik Oksit üretimi
    Büyüme Hormonu salgılanmasına yardımcı olur
    Daha fazla kas kütlesi ve güç artımı
    Kolay yağ yakımı ve üstün bir definasyon

MULTIPOWER SUPER AMINO LIQUID

Ürün Analizi 100 ml içinde %RDA* Bir ampül için %RDA*
    L-Arginine 12000 mg . 3000 mg .
    L-Ornithine 8700 mg . 2175 mg .
    L-Lysine 1200 mg . 300 mg .
    Vitamin B-6 8 mg 400 2,0 mg 100

* RDA günlük tavsiye edilen değerler

Arginine, başta insülin ve growth olmak üzere bir çok hormonun seviyelerini yükseltir. Arginine bununla birlikte, nitrojen oranının yükseltilmesinde, yağsız kas gelişimi ve onarımında ve protein sentezinde çok etkin bir rol oynar.

Nitrik oksit (NO) damarlarda genişleme etkisi yaratan kilit madde görevi görür. Vasodilatör etkisi ile nitrik oksit, çalışan kaslara daha fazla oksijen, protein, karbonhidrat ve diğer kas gelişimi için gerekli maddelerin taşınmasını sağlar. Güçlü kan damarlarıyla beslenen kaslar daha hızlı gelişme gösterir ve kas hacmi genişler.

Arginine'in, sperm sayısını artırdığı ve bağışıklık sistemini güçlendirdiği bilimsel araştırmalarla ispatlanmıştır.

Ornithine, amino asit emiliminin artışı, kasların büyüme ve onarımı, insülin salgılamasının harekete geçirilmesi ve büyüme hormonu seviyesinin arttırılmasına arginine ile birlikte yardımcı olur.

Lysine vücut tarafindan yağ asitlerinin enerji kaynağı olarak kullanılmak üzere kas hücrelerine taşınmasında anahtar rol oynayan Carnitine'in oluşturulmasında kullanılmaktadır. Bu sebeple yağsız kas gelişimi için etkin bir rol oynar. Arginine ve Ornithine'e destek olarak, enzimlerin üretimine, yağsız kas kütlesi oluşumuna ve hormonların salgılanmasına yardımcı olur.

B-6 Vitamini ile daha iyi bir emilim ve performans elde edilir.
    ------------
    Hazırlanışı : Kullanıma hazır bir şekilde üretilmiştir. Ampulün kapağını açarak direk içiniz yada 300 ml doğal meyve suyuna ilave ederek içiniz.

Kullanımı : Antrenman sonrasında 1 ampul alınız.

Yorumlarınızı Bekliyorum Beyler, ürünü Kullanan Veya kUllanmayı düşünenler ?

Ahmet KAYA bunu beğendi.
  2. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu urunu anlayamadım :D

Amıno asıt dıyor sankı ıcınde butun amınoları barındırıyormuş gıbı ama ıcınde sadece aol var..

Weider Amıno Lıquıd daha iyi bence..

3. killerpusslyy

killerpusslyy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Ben Amino Acid E Ek Takviye Olarak Almayı Düşünüyorum

Antrenman Öncesi Weider Amino 2200
    Antrenman Sonrası Bu Liqit İ Düşünüyorum

:roll:

4. donatello

donatello Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ben iki kutu ard arda kullandım pek etkili bir ürün değil. weider mega forte yi tek geçerim şahsen. parayı çöpe atmaya gerek yok.

5. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    ben bu ürün için değil ama marka için birşeyler söyliyeyim; multipower da gnc gibi diğer markalara göre (weider, ultimate vb.) değerleri düşük ürünler üreten bir firma, hafif çalışanlar için bir alternatif olabilir belki ama ağır çalışan hardcore bodyi hedefleyenler için uygun bir marka değil.

6. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    peki bu markanın protein tozları hakkında da aynı görüşte misiniz?
    multipower ürünü hiç kullanmadım ama kullanmayı deneyeceğim ürünler arasındaydı..
    çok revaçta olan birkaç ürünü var sanırsam.. (muscle volume gibi..)

7. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    burada (istanbul) satışını yapan çok büyük bir spor salonu var, orada satılan aminoasit ve protein tozu çeşitlerinin değerlerine baktığımda ve kullananlarla konuştuğumda yetersiz olduğunu gördüm ama muscle volume satılmıyordu ilk kez sizden duydum, internetten baktım hemen optimumla karşılaştırdım ve porsiyon başına değerlerinin biraz daha yüksek olduğunu gördüm bir de muscle volum gibi professional whey var ama anlamadığım şey 30 grlık porsiyonda 32 gr protein olduğu yazıyor :) ama dediğim gibi muscle volume gayet iyi, bilmediğim birşey öğrenmiş oldum bu nedenle teşekkür ederim :)

8. killerpusslyy

killerpusslyy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Görüşleriniz İçin Teşekkürler Arkadaşlar,

Peki AOL İçin weider mega forte Dışında,(Biraz Pahalı Geldi de bana :D) Daha Hesaplı Bi Ürün Önerebilirmisiniz ?

Saygılar...

9. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    30 gramında 32 gram protein sütle karıştırınca hesaplanmış değer zannedersem.. tabi neden bu şekilde belirtme gereği duymuşlar anlamadım :)
    benim de dikkatimi çeken bu ürünün yüksek fiyatıydı.. ancak ona rağmen en çok satan ürünler arasındaydı bir ara.. neyse konu fazla sapmasın ve zaten denemeden de bir yorum yapmanın da fazla bir anlamı yok :)

10. TERMAŞ

TERMAŞ Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü Kullaniyorum Mükemmel Tuttum Tavsiye Ederim

11. bahceliewlerlee

bahceliewlerlee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu urunu nasil kullaniyoruz biraz bilgi verirmisiniz arkadaslar yeni aldimda ???

12. aykun

aykun Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    İyi günler ürünü yeni aldım ben de. multipower triple whey amino kullanıyordum bu ürünle beraber kullanmam sakıncalı olur mu ? içinde sadece aol olduğu içiin başka bir aminoasitle desteklemek doğru olur mu ?

13. Ahmet KAYA

Ahmet KAYA Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Web Tasarım Grafik
    Yer:
    İstanbul
    Bende bu gün aldım kullanıma başlıcam 20 servislik bittiğinde etkisi ile ilgili bilgi aktarrırım liqidler pahalı bu uygundu bende Weider bcaa ve hardline argenin var mixlicem bakalım etki nası olacak
    yanlız hepsini kombine ederken nası kullanıcam onu bilmiyorum
    ultimate prostar whey protein var saat 11 gibi yemek öncesi 2 saat öncesinden bir servis ve spor sonrası 1 servis kullanıyorum off günler tek servis gene 11 gibi kullanıyorum
    argenin spor oncesi 2 kapsul, yatarken 2 kapsul, of günde sabah kahvaltıdan önce akşam yatarken
    bcaa spordan 20 dk once başka yok ama yakında spordan sonrada 1 servis kullanıcam of günde saat 10 gibi kahvaltıdan 1 saat sonra kullanıyorum

en iyi kullanım araları nası olması nası kombine edicem bilgi verirseniz sevinirim max verim almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim bu arada bulk dönemi bitti definasyona başlıcam şuan geçiş aşamasında düşük carb uyguluyorum kalori ve protein miktarını alıyorum sadece carbı düşürdüm tam definasyona mart sonu gibi başlıcam

Sayfayı Paylaş