Multipower Powergym Weight Gainer 6 kg

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

99,2%
  2. orta karar

0,6%
  3. başarisiz

0,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Antremandaki performans büyük ölçüde vücuttaki karbonhidrat takviyesiyle doğru orantılıdır. Vücut karbonhidratları kan ve kas hücrelerinden elde eder. Ancak bu hücrelerdeki kapasite sınırlıdır. Antreman performansını koruyabilmek için hücrelerdeki bu kapasitenin de korunması gereklidir. Bu korumayı sağlamanın en iyi yolu vücudu gereksiz yere yormayacak emilimi kolay karbonhidrat takviyeleri almaktır.

ANALİZ
    100 g için
    %RDA *
    Porsiyon Başına/85 g
    %RDA *

Enerji
    1583 kj/373 kcal

1840 kj/434 kcal

Protein
    15g
    -
    22 g
    -

Karbonhidrat
    76 g
    -
    76 g
    -

Yağ
    0,8 g

4,7 g
    -

Vitamin E
    6,6 mg
    66
    5,7 mg
    57

Vitamin C
    35 mg
    58
    35 mg
    58

Vitamin Bl
    0,8 mg
    57
    0,8 mg
    55

Vitamin B2
    l,6 g
    100
    l,8 g
    113

Niasin
    12 g
    65
    10 g
    57

Vitamin B6
    l,2 g
    60
    1,1 g
    57

Folik Asit
    120 µg
    60
    115 mg
    57

Pantotenik Asit
    3,0 mg
    50
    3,4 g
    57

Kalsiyum
    210 mg
    26
    479 mg
    60

Fosfor
    290 mg
    36
    472 g
    59

Magnezyum
    165 mg
    55
    170 g
    57

* Günlük tavsiye edilen değerler

Yüksek değerde biyolojik süt proteini, kuvvetli amino asit profili, vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş karbonhidrat kombinasyonu. WEIGHT GAINERPLUS kas sistemini yağdan uzak geliştirerek kilo almak isteyenlerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılar. Ağır antremanlarda daha dayanıklı olabilmeniz için porsiyon başına içeriğine 1 g Kreatin eklenmiştir.

Kullanım şekli:
    150 g (yaklaşık 7-8 yemek kaşığı) WEIGHT GAINER PLUS'ı 400 ml. az yağlı (% 1.5) süt ile karıştırıp için.

100 g için içindekiler:
    67g Maltodeksfrin, Süt Proteini, 13 g Un, 1,2 g Kreatinmonohidrat, Aroma, 0,8 g Dikalsiyum Fosfat, 0,4g Magnezyumhidroksit, Bitkisel Yağ, Tuz, 0,2g Trikalsiyumfosfat, Sodyum Siklamat ve Sakkarin Sodyum, 35mg Vitamin C, 12mg Niasin, 6,6mg Vitamin E, 3,3 mg Pantotenik Asit, 1,2mg Vitamin B6, Riboflavin, 0,8 mg Vitamin B1, 0,6 mg Vitamin B2,120 µg Folik Asit

2. hardtraining

hardtraining Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ben üç kilosunu kullandım bunun birbuçuk ay gibi bi sürede 6 kilo kadar almıştım .. ozamnlar bilmiyodum spora başladığımın ikinci ayı salondaki hocamın tavsiyesiyle almıştım.. halbuki kilo alışım dünenli birşekilde devam ediyodu ikinci ayını doldurmamış bi sporcu için suplement alımının gereksiz olduğunu biliyorum benimki tamamen yönlendirme sonucu oldu

kakolu olanı kullanmıştım karışımı hazırlandıktan sonra çok yoğun bi koku oluşuyodu evdekiler rahatsız olmasın diye balkonda karıştırıp içiyodum :) porsiyon başına bir gram creatin eklemişler içine farklılık yaratmak için. bidaha gainer alıcak olsam çevremdekilerin tavsiyesi sonucu mega mass 4000 i tercih ederim ..

3. adanalıcocuk

adanalıcocuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence iyi tarafi fiyati + creatin iceriginin diyerlerine göre biraz fazla olmasi

4. kc551

kc551 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar peki body e giymiyorum ben. Kilo almak için aldım. Nasıl kullanayım sizce?

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ilk seferde fiyat performans oranı en iyi ürünü bulamazsınız..heleki bu kadar acele diye düşünüyorsanız..
    karbonhidrat ve protein oranına bakın..ek protein satın alacaksanız karb.ı fazla proteini az olan alabilirsiniz daha düşük fiyat açısından..

6. red - dragon

red - dragon Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vanilyalı 1,5 kg kullandın mı?

7. fightingfalcon

fightingfalcon Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar fiyatı mesela?

8. bruakk

bruakk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kocaeli
    2.5 kilosunu 112 tl aldım 2 gündür kullanıyorum kullananlar daha fazla bilgi paylaşırsa sevinirim :))

9. newbuilding

newbuilding Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ga,ner

Multipower weight gainer değil mi ? Bunların sahtesi oldugunu söylüyorlar ama nasıl bilmiyorum bende 2,5 kilo alacagım sarı kutulu birşey .. Hangi aroması iyi faydasını gören varmı ?

10. Micbilal

Micbilal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Multıpower Weıght Gainer

Merhaba arkadaşlar yaşım 24 boyum 172 kilom 53 ortalama 4 aydır vucut geliştirme yapıyorum 1 hafta önce bu ilacı aldım Multıpower Weıght Gainer spordan önce ve sonra kullanıyorum bu ilacı sütle karıştırıp içtigim zaman midemi bozuyo yani tabiri yerindeyse ishal oluyorum vucut geliştirmeyi sadece kilo almak için yapıyorum ani amacım kas yapmak degil salonda elimden geldigince agır kaldırıyorum sizce ne yapmam lazım

11. mylifestyle

mylifestyle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 80 ile 120 tl arası ya da daha düşük fiyatlıda da olabilir, alınabilecek en iyi weight gainer markası nedir? Bilirkişilerin bu konuda yönlendirmelerine ihtiyacım var. Üniversitenin fitness salonunda çalışmaya başladım ve acil bu konuda bilgilendirilmeye ihtiyacım var.

Boy: 1.86 , Kilo: 70 , Yaş: 22

Ve önereceğiniz markaların doz kullanımı nasıl olmalı? Ayda tahmini kaç kilo aldırabilir? Klasik ne kadar yersen ye etkilenmeyen insanlardanım :)

Son düzenleme: 16 Ocak 2012
  12. mylifestyle

mylifestyle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kimse yok mu?

13. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11