Multipower muscle formula 80 evolution

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sfitness tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sfitness

sfitness Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ürünü yeni aldım daha önce gainar kullanmıstım şimdi protein tozuna başlıyorum antreman öncesi ve sonrası kullanıcam nasıldır kullanmıs olanların önerilerini tavsiyelerini merak ediyorum

2. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    sfitness bende bugün aldım yarın başlayacağım o yüzden bir şey söylemeyeceğim ama kullanımından bahsedeyim üzerindeki yazıya göre;antreman günleri antremandan 2 saat önce 300ml yarım yağlı sütün içine 3 yemek kaşığı(30gr oluyor sanırım)toz atıp içeceksin..

sfitness bunu beğendi.
  3. AlyOsman

AlyOsman Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Tadı falan nasıl acaba bılgısı olan vrmı

4. Jei

Jei Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Konuyu açmadan önce forumda bir araştırma yaptım ama ele alınır bir bilgi yok bu ürün hakkında ben bugün satın aldım 3 yemek kaşığı (30 g) 300ml yarım yağlı sütle karıştırınız demişler (günde 1-3 öğün) dengeli ve yeterli bir diyetle kullanılmalıdır diyor.

ben ilk defa protein tozu kullanıcam antreman günleri sabah 7 gibi ve antremandan sonra kullansam sıkıntı olur mu ? ben bu ürünü kullanırken kilo almak istemiyorum bu konuda bilgili olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

protein oranı %77,%80

ben muzlu ve çileklisini aldım şuan muzlusunu kullanıyorum tadı güzel rahat içilebiliyor.

Sayfayı Paylaş