Multipower hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve SRTN tarafından 27 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SRTN

SRTN Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar,

Antrenman sonra Multipower X-plode ve gece yatmadan önce de Multipower formula 80 casein içiyorum. Sizlere danışmak istediğim, bildiğiniz gibi Multipower bir alman firması ve özellik birçok amerikan sitesinde dergisinde vs adı geçmiyor. Açıkcası ben gıda güvenirliği insan sağlığı gibi konularda Alman firmalarına Amerikan firmalarından daha çok güvenirim, ki zannediyorum Avrupada bu işlerin denetimi daha sıkıdır, fakat Optimum, Weider, Ultimate, Universal, Muscletech gibi markalarda dünya çapında çok büyük markalar. Kafamı karıştıran sizce Multipower kalite olarak Optimumla vs kıyasla nasıldır ?

Yakın zamanda Whey isolate + BCAA + Casein alacağım sizce Multipowerdan devam edilebilir mi ?

yoksa önerebileceğiniz bir kombinasyon var mıdır?

Şimdiden teşekkürler bench_O

Son düzenleme: 27 Ocak 2013
  2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Kayseride bulunduğum sürece sadece multipower satıldığını gördüm.

Resmi olarak satan 2 dükkan var ikiside multipower satıcısı ancak hiç bu markadan ürün almadım.

Kıyaslayın dediğin marka Optimum dünyada en çok satan supplement markası öncelikle onunla yarışmasına imkan ihtimal yok :)

Dymatize
    BSN
    Muscletech
    Musclepharm
    Optimum

Bence bu markalar multipowerden kat kat daha mantıklı duruyor.

Sayfayı Paylaş