Mucize kas gücü sağlayan ilaç

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Rambo16 tarafından 6 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Selam beyler içimizden bu yönteme bütçesi yeticek olan olduğunu sanmıyorum ama genel kültür olsun..

60'lık göbeklileri herkül yapan ilaç

Yaşlıları ağırlık çalışan sporculara çeviren ilacı bulan doktor önce kendi üstünde denedi. Uzmanlar "Yaşlılık yönetimi" tekniğine temkinli yaklaşıyor..
    Amerikalı doktor Jeffry S. Life'ın geliştirdiği "mucize kas gücü" adlı ilaç, 60'lıkları Arnold Schwarzenegger'e çeviriyor. İlacı önce kendi üzerinde deneyen Dr. Jeffry S. Life, göbekli bir yaşlıdan ağırlık çalışan profesyonel bir sporcuya dönüştü. Reklamlarında eski ve son halini gösteren fotoğraflarını kullanan doktor Life, ilacın bilimsel olduğunu ve "yaşlılık yönetimi" tekniği ile beraber kullanılması gerektiğini belirtiyor. İngiliz Telegraph gazetesinin haberine göre, Las Vegas'taki Yaşlılık Yönetimi Enstitüsü'ne gelen yaşlılar, başlangıç için 2 bin 995 dolar ödüyor. İlk olarak altı paketlik "mucize kas gücü" şırınga ile yaşlılara enjekte ediliyor. Yaşlıların büyüme hormonları ile testosteron dengesi düzene sokuluyor.

EGZERSİZ VE DİYET
    Bu başlangıç seviyesinden sonra egzersiz ve diyetten oluşan program devreye sokuluyor. Vitamin takviyesi yapılıyor. Bu ikinci aşamanın maliyeti ise 13 bin dolar. Cep yakan rakamlara rağmen 13 bin kişinin programa devam ettiği belirtiliyor. Ancak "mucize kas gücü" ne ihtiyatla yaklaşan Boston Üniversitesi'nden profesör Tom Perls, ilacın ve yönteminin potansiyel tehlikelerinin hâlâ tam olarak bilinemediğini belirtti.

Doktor Jeffry S. Life ilacı ve egzersiz programını pazarlıyor.

Kaynak: nuveforum.net

2. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    o yaştan sonra kası ne yapacak

3. slamon12

slamon12 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Benim bu mesajından anladığım kadarıyla,sen bu sporu gösteriş sporu olarak yapıyorsun.

O yaştan sonra kası ne yapacak nedir ?

Kas her zaman yapılmalı.Spor çok önemli bir şeydir.

JackSniff, loveofbody ve StaticX bunu beğendi.
  4. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Şu vücut geliştirmeye kası ne yapacak yorumuyla bakmayın arkadaşlar.buda bir spordur.hatta en sağlıklı spor.çünkü kas ile kalp atış ritminiz,kan dolaşım hızınız,akciğerleriniz (sonuçta kaslara oksijen gidiyor) bütün sistemleriniz dengeleniyor ve iyiye gidiyor.hatta bunun yanında beslenmenize dikkat ettiğiniz içinde kolesterol,tansiyon vs. gibi şeylerden de uzağız.
    Atv haberde gördüm kanadalı başka bir amcamız 60 yaşında başladığı bu spora hala devam ediyor.şu an 91 yaşında.

loveofbody bunu beğendi.
  5. alistanblue

alistanblue Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    İstanbul
    potansiyel tehlikelerinin ne olduğu hala bilinemiyormuş ama...

6. Bodysoft

Bodysoft Üye

Beğenileri:
    469
    Ödül Puanları:
    73
    :) Potansiyel tehlikenin ne olduğu biliniyorda ortaya çıkar mı çıkmaz mı o bilinmiyor. İlk olumsuz yan etki erkeklerde prostat, kadınlarda göğüs kanseri şeklinde kendini gösterebilir. (Tüm denekler için geçerli değildir.)

Hormonlarla oynandığın da veya vücut kendi içinde horman düzeyini sapıttığında ilk olası sonuçlar nokta atışı yapar gibi kadın'da gögüsü, erkek'de prostatı vurabiliyor...

Ölmez sağ kalırsak bu uygulamanın sonuçlarını da okuruz herhalde bir yerlerde...

Azi ve Rambo16 bunu beğendi.
  7. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    yorumlar böyle daha çok konuyla ilgili olursa iyi olur.. Gereksiz tartışmaya offtopiğe gerek yok..

Aslında bir yandan düşününce de insan hak veriyor gelmişsin 60 yaşına yaşıyacağını yaşamışsın ölmeden önce birde üçgen vücutlu olmak.. Hemde şu diğer ilaçlar kadar berbat yan etkileri olmayan bir ilaçla..

Bu yöntem git gide yayılır bence iyide olur hem bilinir her yönüyle hemde fiyatı daha makul olur..Yaşayıp görcez..

8. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    iyi güzelde vaya pahalımış

9. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    1) kendi ihtiyaçlarını kendi görebilir bir hale gelecek

2) eklem ağrılarını azaltacak belki yok edecek

3) sırt ağrılarını azaltacak

4) bel ağrılarını azaltacak

5) belki hayata yeniden 4 elle sarılacak

6) hayatının ikinci baharını yaşayacak

7) ufak bir mesafede yorulmayacak

8) yaşıtlarına göre güçlü ve dinç olacak

9) kimselere belki muhtaç kalmayacak

tabi sağlık sorunları oluştururmu bilmiyorum...aspirinin bile zararı var....ama sonuç nereye gider bilemiyorum...

10. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    10 bin dolar olsaydı belki düşünürdüm :D..

şaka bir yana,evet bende ileriye dönük düşünüyorum bu vg sporunu...birçoğu tabikide dış görünüş için yapıyor bu sporu kimse yok demesin..sağlık için yapanlar ilerisini düşünenlerdir...ama durup düşünüldüğü zaman tabikide ilk başta sağlık için yapıldığını anlayacakalrdır.

11. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    hiç kasmıyalım o zaman , yumulalım göbeğe , yaşlanınca üçgenleşiriz bu yöntemle (!)

Rambo16 bunu beğendi.
  12. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    sultanmehmed güzel söylemişsin..ağzına sağlık..

Beyler istersek 30. yüzyıla gelelim nasıl ilaçlar çıkarsa çıksın bence hiçbirimizin emeği boşa gitmez ve nasıl bi ilaç nasıl bir kimyasal olursa olsun ya nasıl diyeyim çok inanmamak lazım bir üniversitenin bir doktorun yada bir markanın bir ürünün adını gündeme taşımak için yapılan ne palavra haberler okuduk ne deli saçmaları hepsi okunulur..Şaşırılıp inanılır ve unutulur.. Düzenli çalışıp beslenende işi götürür..

Böyle bişey gerçek olsa bile çok ciddi yan etkileri olacağına eminim çünkü bu her mantığa her bakışa ve en başta bize ters..

sultanmehmed bunu beğendi.
  13. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar iyi güzelde o kadar parayı gözden çıkartabilicekmisiniz ayrıca iğne vuruluyormuş steroid gibi bişeydir bana kalırsa

14. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    yıllarca yat göbek çalış sonra yarış atlarına vurulan iğnelerle kas yapmış ol sonrada vg sporu heryaşta olur sağlık için iyidir deyin adamın ne kullandığından haberiniz yok kısa yoldan kas inşa etmek hoş tabi

beraberinde sporun iyiliğine gerekliliğine ve vg sporuna yukarıda bana karşı yazı yazanlardan daha çok inanıyorum ama çeşitli suni maddelerle değil besin takviyeli doğal olarak yoksa vur iğneyi ol arnold ne güzel ee sonra yaşlan kas ağrısı çek mal çalışmasın saçlar dökülsün vs vs

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:47 ----------

o sekilde olan kası neyapacak anlamıda diyorum

15. Wes-Dex

Wes-Dex Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    İkinci resim sadece bana mı yapay göründü yahu? :)

16. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bana da ilk resim çok tuhaf geldi. sanki bir resmin 100üncü kopyası gibi :)
    iki resimdeki kişi aynı kişi mi hiç belli değil, orası ayrı bir alem :)

Sayfayı Paylaş