Muay Thai ve BB

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve cmrd tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cmrd

cmrd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben 9 aydır fitness yapıyorum hafiften güzel bi kas kütlesi elde ettim ama şimdi bu yaz bi muay thaiyle beraber götürmek istiyorum mesela 3 gün muay thai 3 gün fitness 1 gün de dinlenme tarzında sizce kaslarda erime olur mu veya bi sorun olur mu yoksa gayet iyi gider mi???

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Beslenmen iyiyse bişiy olmaz.beslenmene çok dikkat etmen kh ve protein dengesini çok iyi kurman gerekir.yoksa benzinsiz arabayla uzun yola çıkmak gibi bişiy olur;yolda kalırsın.

3. cmrd

cmrd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    beslenmem hatta karbonhidrat ve proteini biraz daha arttırırım muay thaiyle beraber ama mesela hiç muay thai yapmadan fitness'a gitmemle , muay thaiyle beraber götürmem arasında fark olur di mi? yani gelişim hızı düşer mi biraz?

4. Center Of Muscle

Center Of Muscle Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bence düşer kardeşim muay thaiye güç harcadığın için ağır basamıyacaksın oyuzden kaslar gelişmiyecek..

5. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    bende muay thaiye başladım ondan önce 3-5 ay tekvando tarzı kovaladım ağır spor ağırlık idmanı pek gitmiyor ağır kas kütlesi ile seri olmuyor insan maksat çelik gibi vucut tabi alttan sağlam inşa etmek lazım kasları yağı yaktınmı zımba gibi olursun body falan ugraşılmaz masraf hantal oluyor ınsan hep aynı hareketler kaldır indir kuru kas şişiriyon

6. cmrd

cmrd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yine ağır basarım ya sorun işte şu overtraining tarzı bişe olur mu yani kas yakmaktan falan korkuyorum 3 gün muay thai 4 gün fitness yapsam 1 gün dinlenme az gibi işte o sıkıntı 3-3 yapsam olur belki ya?

7. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    muay thai ile güçlenirsin ...:)

Sayfayı Paylaş