Muay Thai Ankara

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve noyanaktas tarafından 23 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. noyanaktas

noyanaktas Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar. Muay Thai öğrenmek isteyenleri Ankara Batıkent' te ki Şahin Spor Kulübü' ne beklerim. Hocamız Şahin Eroğlu' dur. Kendisi şuan milli takım kampında; Brezilya' da ki şampiyona için.

Pazar günü hariç haftanın her günü ders var ve kimse kaç gün geleceği konusunda zorunlu tutulmuyor öğrenci kendi isteği doğrultusunda geliyor. İdmanlar Akşam 18-19:30 ve 19:30-21:00 saatleri arasında olmak üzere 2 seans var. Akşamları gelemem sadece gündüz vakti gelebilirim diyenler içinse özel ders veriyoruz tabi fiyat ister istemez biraz artıyor. Düşünenleri görüşmeye beklerim.

2. bulut118

bulut118 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam maltepeye ne kadar uzaklıkta birde lisans veriliyormu ne kadar zamanda şimdiden teşekkürler.

3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  4. bulut118

bulut118 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hic bilgim yok bende ankaraya yeni geldim maltepeden gitmeyi dusunuyorum boks yada muay thai kafam karisık ikisinden birine gidecegim

5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  6. bulut118

bulut118 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    saol peki maltepe yakinlarinda boks salonu biliyormusun? birde tavsiyen nedir ben 6-8 ay bu sporu yapacagim birde lisans elde etmek istiyorum

7. Perceverance

Perceverance Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Demirtepe var bimin yanında

8. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Demirtepede bimin yaninda yoktu bu sene. Yeni acilmis herhald. Bide bu 220-221 otobuslerinin demirtepe şelaleye gelirkenki o köprunun az gerisinde vardi die hatirliyom bi bak internetten

9. bulut118

bulut118 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    demirtepede capueira salonu vardi galiba caminin ustunde kaliyo birden fazla egitim verdikleri programlar var birde sormak istedigim kalipli vucudum var kilo olarak biraz fazlam var boksda dusunuyorum 170 boy 75 kiloyum 6-8 yapacagim secdigim sporu bilgilerinizi paylasirmisiniz? birde sizin söylediginiz muay thai salonumu?

10. noyanaktas

noyanaktas Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Blonde evet orayı kastediyorum batıkent spor salonuna girmeden yolun sağında sitenin köşesinde kalıyor yol üstünde. Ares oldu yeni ismi.
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Ağustos 2014 ---
    Bulut118 maltepeye uzak batıkent. Eski maltepe pazarının orada yani demirtepedeki şelalenin üst tarafında bimin yanında Atik Spor salonu vardı. Şuan ismi değişmiştir belki bilmiyorum capoeira' cı Deniz hoca satın aldı orayı Cengiz Atik'ten. Şuan orada halen Muay Thai dersi veriliyor olması lazım. Hocanın ismi Recai Çelik. Ora dışında da başka adam akıllı salon yok açıkcası maltepe demirtepe taraflarında

11. bulut118

bulut118 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    anlamadim ki ben blonde maltepe pazarinin oralardami yoksa maltepe camisi var onun ustunde karsida kaliyo orayimi diyorsun

12. bulut118

bulut118 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    pardon noyanaktas dicekdim :)

13. bulut118

bulut118 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    jeton yeni dusdu hatirladim orayi yabancisiyimda orada birden fazla ders veriliyor boks derslerinide izleyip karar verecegim muay thai yada box saolun simdiden tesekkur ederim herkese :)

Sayfayı Paylaş