1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Mrzess Resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mrzess tarafından 3 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar merhaba.Spor geçmişim var ancak tamamen amatör olarak.Beslenmeme hiç dikkat etmezdim.Antrenmanlarım çok düzensizdi.Bazen haftada 1,bazen 3,bazen hiç gitmezdim.Hal böyle olunca 6 ay gibi bir süreçte 68 kilodan 78 kiloya kadar çıktım.Sınava hazırlandığımdan dolayı sporu bırakmak zorunda kaldım.Yediklerimi kısarak 75 kiloya düştüm 1 ay gibi bir sürede.

Kendime bir beslenme programı hazırladım.Evdeki ekipmanlarımla düzenli şekilde spor yapmaya başladım.Bu süreçte 72 kiloya kadar düştüm.Evde yeteri kadar motivasyonu sağlayamadığım için spor salonuna tekrar yazılmaya karar verdim.
    Yaklaşık olarak 1 ay gibi bir süreç boyunca genel itibari ile yağ yakımına odaklandım.Sizlerle de resimlerimi paylaşmak istedim.Yorumlarınız benim için çok değerli.Eksiklerimi yapıcı bir şekilde söylerseniz sevinirim.İyi forumlar.

Bunlar da resimlerim ;

http://c1210.hizliresim.com/12/3/dm8v9.jpg
    http://c1210.hizliresim.com/12/3/dm8y1.jpg
    http://c1210.hizliresim.com/12/3/dm8yd.jpg
    http://c1210.hizliresim.com/12/3/dm8yq.jpg

2. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Göğüse ağırlık veriyorum ancak kanat için herhangi bir çalışma yapmıyorum.Ekleyeceğim en kısa zamanda programıma.Yorumunuz için teşekkür ederim.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Omuzlarin guzel gelismis, gayet hos. Kas kutlesi edinilince cok daha estetik duracak. Bence gogus-sirt ustunde biraz durmalisin. Basarilar.

4. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Göğüs öncelikli hedefim.Hacim almak için maximum ağırlıklarla çalışmaya çalışıyorum.Umarım daha iyiye gider.Sırta da ağırlık vereceğim.Yorumunuz için teşekkür ederim.

5. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Omuz ve kollar iyi göğüs,karın,kanat eksik bunlarada ağırlık verirseniz daha iyi olur

6. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Karın için uğraşıyorum.Cardio antrenmanlarım genel itibari ile 1 saat sürüyor.1 saatlik cardionun ardından 10-15 dakika karın çalışıyorum.Göğüse ağırlık veriyorum.Daha da yüklenicem.Kanat antrenmanı yapmıyordum.Ekleyeceğim en kısa zamanda programıma.Yorumunuz için teşekkür ederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:06 ----------

Başka tavsiyesi olan yok mu arkadaşlar ? Beslenme konusunda,antrenman konusunda,herhangi bir konuda vereceğiniz tavsiyeler benim için çok önemli.

7. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Konu günceldir,yorumlarınızı bekliyorum.

8. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Konu günceldir.

9. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Omuz diğer bölgelere göre kendini daha çok belli ediyor.Genel olarak kütle kazanımı şart.Başarılar.

10. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Garip olansa omuz için ek bir şey yapmıyor olmam.Göğüse ve kola özellikle ağırlık veriyorum ama omuz için bilinen hareketleri yapıyorum.Genetikle alakalı bir durum sanırım.Yorumunuz için teşekkür ederim.

11. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    Yorumlari okuyunca sunu dusundum. Internetin en kotu taraflarindan biri de bu. Kimin konuya ne kadar hakim oldugunu bilemiyorsun. Boylece bilen de bilmeyen de, tavsiye vericem diye dogru-yanlis birseyler soyluyo.

Neremi daha cok gelistirmeliyim? Her yerini. Genel olarak bir fazlaligin yok, dengeli bir goruntun var ama bir bolgen, digerinden cok daha iyi degil. Sececegin Guc (strength) yada buyume (hypertrophy) odakli, 4-6 haftada degistirecegin programla 6ay devam et. Genel bir kutleye ulastiginda, ozaman neremi daha cok gelistirmeliyim diye dusunursun.

12. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bir nevi haklısınız.Forumda çok yazmasamda forumu çok okuyorum.Bu yüzden artık üyelerin isimleri az çok aklımda kalıyor diyebilirim.Aynı zamanda yorumlarını belirten her üyenin de önceki mesajlarına bakıp konulara ne kadar hakim olup olmadığını da görmüş oluyorum.Zaten senelerimi vermedim bu spora.Bu yüzden beni yönlendirmelerini istedim."Şu bölgeye ağırlık ver ya da hacimlen" gibi.Bu yüzden bu konuyu açtım,yorumunuz için teşekkür ederim.

13. KaFKeF

KaFKeF Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbuL
    Göğüse önem veriyorum demişsiniz ama omuzlar iyi hareketler tam yapmıyoyorsunuz sanırım

14. eco123

eco123 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Omuzlar güzel gelısmıs

15. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hayır eksiksiz yapıyorum.Çalışabildiğim maximum kilolarla çalışıyorum hacimlenmek için.Yorumunuz için teşekkür ederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:12 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:08 ----------

Yorumunuz için teşekkür ederim.

16. KaFKeF

KaFKeF Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbuL
    Yapamamaktan kastım hareketi düzgün yapamadığınız dır

17. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Neyi kastettiğinizi anladım.Elimden geldiğince nizami yapmaya çalışıyorum hareketleri.Bir yerde eksik var demek ki.Belki de zaman gerekiyordur.

Sayfayı Paylaş