Moto Gp İstanbul

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve saydam tarafından 28 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    MotoGP’de 28-30 Nisan tarihleri arasında İstanbul Park Pisti’nde koşulacak olan Türkiye Grand Prix’sinin biletlerine, yarışsevereler büyük ilgi gösteriyor. Türkiye Motorsiklet Federasyonu, Biletix ile TMF gişelerinden satışa çıkarılan toplam 80 bin biletin 49 bininin, bir hafta içinde tükendiğini açıkladı. TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar, yarışa olan ilginin beklentilerinin üzerinde olduğuna dikkat çekerek, “Geçen yıl ilk defa yapmamıza rağmen organizasyonumuz uluslararası medya ve motorsporları otoritelerince tam notla ödüllendirildi. Bu yıl tecrübemizin de eklenmesiyle daha mükemmel bir yarış organizasyonu yapacağız. Maddi olarak imkanlarımızın darlığını ekibimizin özverili çalışmasıyla aşmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Uçar, bu yıl bilet fiyatlarını çok daha uygun hale getirdiklerini vurgularken, Moto GP Türkiye Grand Prix’sinin bilet fiyatları şöyle oluştu:

Ana Tribün GOLD (Dev ekran karşısı): 90 YTL
    Portatif Tribün SILVER 1(Dev Ekran Karşısı): 50 YTL
    Portatif Tribün SILVER 2: 25 YTL
    Açık Alan: 10 YTL

2. boncuk39

boncuk39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    çifçi
    Yer:
    lüleburgaz'dan
    ya hocam bu mayyaklar geçen gün lüleburgazda şov yapmışlar ben göremedim ama arkadaş bp'den benzin alırken yabancı motorculara denk gelmiş :lol: :lol: :lol:
    arkadaşta onları kızdırmak için senigidi işareti yaparak motoru göstermiş adamlara onlarda karşılık olarak aragaz yapıp önleri şaha kaldırmışlar :lol: :lol: :lol:

3. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    boncuk kardeş onlar yarışcılar değildir büyük ihtimalle yunanistandan falan gelip yarışı izliycek olan motorculardır dün ben gitti mizledim moto gp cok fazla yabancı plaka motor wardı :) süperdi rossi geeçerken alkışlamalarıda seyircilerin bi enteresan babamızın oglu sanki :D

Sayfayı Paylaş