Motivasyon eksikliği, isteksizlik...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ugiican tarafından 18 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ugiican

ugiican Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kilolu biriyim. Hatta bu çoğu zaman dalga konusu olmama neden oluyor. Özellikle arkadaşlarımın yorumları beni çok yıpratıyor. Öte yandan yaklaşık 4 kere spora başladım ve yaklaşık 2 hafta sürdü. Sürekli olarak motivasyonumu kaybediyorum. Bunun nedenininde aldığım kiloların birden vermeyi beklemem. Çok çabuk vazgeçiyorum bu yüzden. Halbuki yüksek kilolardan fit olan insanlar var. Fakat bu da yeterince gaza getirmiyor beni... Kendime motivasyon kaynağı bulmam lazım.

Boy: 191~192
    Kilo: 108~110

Bana akıl verin ne olursunuz. Şu azmi yakalayabilmem konusunda.

2. serpico

serpico Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Sporu yapılması zor ve elzem bir şey olarak değilde hayatının bir parçası ve bir hobin olarak düşünürsen bu sana yardım edebilir muhtemelen her başladığında ağır ve sık idman yapıyorsun bunun yerine başlangıçda daha hafif idmanlar yap zamanla arttır bir süre sonra spor senin için bir ihtiyaç gibi olacak ve her zaman programlı çalış

3. ugiican

ugiican Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Elimden geldiğince bunu yapmaya çalışıyorum. Ama salonda ki fit insanları gördükçe utanıyorum kendimden.

Sayfayı Paylaş