MOTİVASYON %1500

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Haast tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    olabilir ama ama ben gnede pek memnun olmadım fıttıngo iyidir. :D

2. Haast

Haast Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    3
    bugün tam 1 ay oldu hayırlısıyla 122.5kg 8kg elveda demişim 0 cardio ile. 8kg az gibi aslında ama 30kg vermiş gibi herkes kilo verdiğimin farkında vücut çok sıkılaştı. kondisyon güç ciddi oranda artmış vaziyette ayrıca yağ tabakasının altından kimliği belirsiz sert cisimler kendini gösterir oldu vücut unutmuş artık onları ama iyi hatırlattım. bugün 2. ay programına başlıyacam ve dinlenme günlerini cardio ile değerlendirecem geçen ay sadece pazar günü dinlenmeye ayırıyodum ama çok sıkıcı oluyodu uyku bile tutmuyodu enerjiyi atamağım için. yeme içme konusunda kalori alımında değişiklik yapmıyacam çok makro olayına girmiyorum genel anlamda yediklerim ne kadar kalori içeriyo ortalama aldığım protein karbonhidrat yağ nedir günlük birbirine yakın kalıyo. bu ay amacım 115kg altına inmek ki daha rahat olcak gibi hissediyorum artık daha sıkı antrenman çıkarıyorum kalori yakımı fazlalaşacaktır illaki.

3. Haast

Haast Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    3
    uzunca vakit olmuş şehir dışına çıkıp gelmem iş yoğunluğu derken az ihmal etmiş olduk günlüğü motivasyon tam gaz devam kilo 120 vücut iyice toparladı kendini tüm kıyafetler çuval formuna yakın oldu ayrıca daha ağır ve uzun çalışabiliyorum artık. l-carnitin kullanımınada başladım sauna etkisi var mübareğin salonda falan çalışıyo olsam kesin atarlar dinlenme günlerini uzay yürüyüşü denen aletle değerlendiriyorum insanın saçı başı ayrı oynuyo :D.

ciko nat bunu beğendi.
  4. Haast

Haast Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    3
    2. ayda sona erdi kg. 117.3 toplam zayiyat 13.2kg kağıt üstünde hedefimi tutturamamış olsamda gidişhattan oldukça memnunum. 3.ay programına başladım ek olarak omega 3 ve multivitamin takviyesine başladım ve hala makro hesabı yapmıyorum muhtemelen 2000 kaloriyi geçtiğim günlerde oluyodur ama eziyet havası yaratmadan keyifli vaziyette hem eriyorum hem gelişiyorum. cheat olayına karşıyım iradeyi kırmaktan ötesi değil sigarayı bıraktığımda (2 seneyi geçti) herkes azaltarak dene demişti ama nikotini vücuttan tam atamadıktan sonra kurtulmak imkansız aynısı şeker içinde geçerli yada fastfood otursam 1kg manda kaymaklı ekmek kadayıfını banamsın demeden yerim ama ne gereği var 1kg değil çatal ucuyla tatmanında gereğinden öte kazancı ne olacak o yüzden cheat yok iradeyi kıracak kılıflardan "ödül" arınmak şart zira ağzına sürdüğün müddet aklından çıkaramazsın. off günlerde cardio geri kalan günlerde programı aksatmadan hakkını vererek yapıyorum 4.ay başlayacak olduğum antrenman içerisine cardioda koyucam spin bisiklet almayı planlıyodum ama koşu bandı daha mantıklı gelmeye başladı tempo düşürme şansın yok makinayı ayarla ritme ayak uydur. off günler yine sadece cardio olcak dinlenmek yok tam gaz devam

ciko nat bunu beğendi.
  5. onurmsimsek

onurmsimsek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben neden resimleri göremiyorum yahu :D

6. Necip alperen tuğan

Necip alperen tuğan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    bu programı çok beğendim. adı nedir rica etsem yazar mısınız?

7. nihatgulec96

nihatgulec96 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Gaz söndü galiba :)

8. MucizeAdam

MucizeAdam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Necip alperen'e katılıyorum. Şevkinize ve hırsınıza hayran kaldım. Rica etsem o programın adını söyleyebilir misiniz?

Sayfayı Paylaş