Moralim çok bozuldu bakabilirmisiniz lütfen

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Taha95 tarafından 29 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Taha95

Taha95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok saçma sorulardan olacak ama arkadaşlar ;
    öncelikler saygılar herkese el bileğim ve ellerim çok ince çocukken annemi hiç emmemişim ve fazla bişey yemezmişim çok zayıfmışım resimlerdende belli ama şuan kilom çok iyi fazla bile vücudum da toplu güzel ancak sadece ellerim parmaklarım kemikleri belli oluyor bunun emmememle bi ilgisi varmıdır yani o zamandan bi eksiklik kalmışmıdır kalsaydı hastalık mı olurdu yoksa bu benim yapımmı psikolojik olarakda etkiledi bu durum beni cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. Yani 1-0 yenik mi başladım ben bu işe küçükken beslenmememden dolayı ? vücudumda kötü görünen tek kısım ellerim göğüsler bicepsler herşey güzel ama bu kötü başlama takıntısı moralimi çok bozuyor . Birden takıldı bu kafama.

2. alper92

alper92 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle el bileğinin güçlü olması çok önemli çünkü ağırlıkları kaldırırken bileğe çok yükleniriz ben bu spora ilk başladığımda çok iyi hatırlıyorum barbell french gibi hareketlerde bileğim çok zorlanıyordu hatta biraz daha zorlasam kırılcak gibi geliyordu allaha şükür bıkmadan usanmadan çalışarak bu sorunumu yendim.Ayrıca bilek falanda çalışmadım sanırım barları tuta tuta güçlendi bu seni üzmesin düzenli çalış acıyı hisset:D sağlıcakla kal..

Taha95 bunu beğendi.
  3. Taha95

Taha95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler haklısın acıyı hissetmek aslında mesele . Saol...

Sayfayı Paylaş