morale ihtiyacım var :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve deorro tarafından 16 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. deorro

deorro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba abilerim,kardeslerim

öncelikle vucut bilgilerim
    boy : 1.69
    kilo : 84

Suan salona gidecek imkanım olmadığından evde kendim cardio yapmayı düşünüyorum bunun için arastırma sonucu buldugum insanity isimli programı ögrendim bilmeyenler için kısacada anlatatyım belki yardımım dokunur program sadece kardiyodur ve 60 günde size kesin sonuç verdirir herhangi bir alet - edevat gerektirmez televizyon,yada bilgisayarınız olsun yeter.Çok zordur,kalp rahatsızlığı olanlar kullanamaz.Ben buna hazırım vucudumu hazırladım 1 hafta oncesinden ufak hareketlerle ve günde 6 defa 40 dakikalık cardiodur.
    Bu programın yanında satın aldıgım multipower l-carnitine liquid 1800 ürününü kullanacağım
    Benim amacım sadece kilo vermek ve vücudun şekle girmesi olduğundan kardiyo istedim ve bu programı uygulayacağım sizden istedigim motivasyona,morale ihtiyacım var yardımcı olursanız cok sevinirim :)

son olarak bir sorum var farklı konu açmak yerine burdan sorayım dedim
    önce-sonrası resimlere bakarken dikkatimi çektide çoğu kişide karın kası farklı biçimde çıkmış bunun sebebi ne olabilir düzensiz antremanmı yanlış antremanmı genetik mi neden acaba

2. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Karın kası olayı tamamen genetiktir,düzgün çıkması veya yamuk çıkması genetiktir.

Ayrıca dediğin antrenmana hemen başlamanı tavsiye etmen performansın iyi değilse kalp büyümesi gibi bir soruna bile yol açabilir öncelikle 1-2 ay sadece koşu ve şınav gibi hareketler yaparak performansını arttır ondan sonra başla bu programa.Ayrıca merak etme etkisini kesinlikle görürsün.

Sayfayı Paylaş