Moral sıfır

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Otkakönmişkılıç tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Otkakönmişkılıç

Otkakönmişkılıç Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle detaylı bilgi burada.Geçen cuma açmıştım bu konuyu
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/leg-press-esnas-nda-sol-t24213.html
    Bugün salondayken omuz çalışmam bitti,bacağa geçtim.
    Boş barla squat yaparken(ısınma amaçlı) yine sol bacağımın aynı bölgesinde bir şeyler hissettim.Bu sefer tam olarak uyuşma gibi değil de,değişik bir şey.Anlatamam.
    Sonra hocaya gidip hem geçen hafta cuma,hem de bugün başıma gelenleri anlattım.
    Muhtemelen aşırı yüklenerek liflere zarar verdiğimi söyledi.
    Buz koy,merhem sür(ismini verdi ama unuttum) vs dedi.
    Birkaç hafta geçmezse doktora git dedi.

Şimdi ben muhtemelen bir süre çalışmayı en sevdiğim,en büyük şevkle çalıştığım bacakları çalışamayacağım.
    Ve eğer sorun daha ciddiyse %99 MR vs çektirmek gerekecek.Kardeşim bacağındaki bir sorun nedeniyle kaç aydır hastanelerde uğraşıyor,yüzlerce liraya MR çektirdik.
    Ve bu durumda bu sporu yapmama zaten karşı çıkan,durmadan laf eden,2 lafından birinde bana çeşitli imalarda bulunan ailemin çenesi iyice düşecektir.

Beni bu bacak değil ama bunların çenesi hasta edecek.Daha söylemedim onlara bir sorun olduğunu.Moralim çok bozuk.

Günlük yaşamda sorun yok ama o garip his(uyuşma gibi diyelim) bacak çalışırken kendini gösteriyor.

Son düzenleme: 22 Ocak 2010
  2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Oncelıkle gecmıs olsun..
    Durumunu cok ıyı anlayabılıyorum soylemesen bır dert soylesen daha buyuk bır dert.. Kotu bır sey cıkmamasını dıleyeceksın..

3. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun
    sadece bacak çalışırken oluyorsa bir süre sonra geçebilir. de sen yinede bir doktora görün.
    aile konusuna gelince gerçekten o daha da büyük problem olur. iyice emin olmadan söyleme.
    çünkü bazen neden olduğunu bilmeden sebepsiz yere insanın bir yerleri fena şekilde ağrıyabiliyor sonrada geçiyor.

Sayfayı Paylaş