Modaya Boş Verin!

Konusu 'Kadınlara Özel - Güzellik' forumundadır ve saydam tarafından 29 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    İlkabahar/yaz sezonunda saç modasını merak edenler için İlker Yavrutürk'ün uzman görüşlerine başvurduk. Önerisi sokak modasından yana! Buyrun okuyun, saç spa'sını mutlaka deneyin!

Merhaba benim değerli okurlarım!

Bugün sizlerle ilkbahar ve yaz saç modası hakkında meşk etmek için en
    uygun zamandır diye düşündüm. Hoş zaten sizler de benden böyle bir talepte bulunmuşsunuz.. Ben de hemen işe koyuldum.

Bu sene saçlar çok temiz ve sağlıklı olacak. Yani erkek saçlarında ıslak ve yağlı Mickey Rourke modelleri artık bitti; yerini mat ve dik saçlar aldı.. Eğer kendine sevgili arayan bir baynasanız, bu modeller daha moda olacak: Yakışıklılar arsında seçim yaparken dikkat ediniz(!).

Bayan saç modellerinde, at kuyruğu şeklinde toplanmışlarla, doğal dalgalı olanlar en iyiler arasında. Bu arada bazı boya firmaları, mor, yeşil ve enteresan renklerin moda olduğunu da iddia ediyorlar ama bence yalan, sakın kanmayın. Onlar ellerinde boya kalmasın diye
    uğraşıyorlar.

Bence gerçek modayı merak edenler, sokak modasına dikkat etmelidirler. Nedir sokak modası? Her sokak başında sokak modacıları mı var da sokak modası gerçek modaya yön veriyor? Ben anlatayım:

Bu sene başa bağlanan yemeniler ‘Rambo’ gibi ya da ‘haremdeki sultanlar gibi'’çok moda olacak. Nedenini yazıyorum, iyi okuyun: Çünkü saç dipleri çıkan ve boyatmaktan sıkılan bazı bayanlar, diplerden çıkan siyah saç dipleri görünmesin diye saçlarını bağladıkları bu aksesuar
    herkes tarafından ilginç bulununca, bu moda akımı yayılmaya başladı. Dikkatli bakarsanız Network ve bazı başka markaların katoloğuna girdiler bile. Bu arada bence sezonun en güzel tonları ve modelleri Network katoloğunda toplanmış, bir bakın derim. Fotğraflar sanırım Tamer Yılmaz tarafından çekildi. Bence harika olmuş, tebrikler.

Tekrar saç modasına dönersek, karamel baz tonlar ve hafıf açık renk oyunları ile bu sezonun makyaj tonları da belirlenmiş... Ayrıca saç modelleri de doğru seçilmiş. Yani kıyafet tonları ile saç rengi uyumlu olunca, görünüm daha hoş oluyor. Benim moda anlayışım, tepeden tırnağa uyum demektir. Saç renginiz ve oje tonunuz birbirine uyumlu olursa, doğru iş yapmış
    olursunuz.

Bu yaz mutlaka 'kakül deneyin, geçici boya yaptırın, saçınızı dümdüz kullanın, saçı kısa olanlar uzatsın, keratin yaptırsın, saçı kıvırcık olanlar düzleştirsin, strait terapy yaptırsın, saçını hiç boyatmayanlar aralara boya ile karamel balyaj yaptırsın. Velhasıl baharla birlikte yaşamdan farklı zevkleri tatma şansını kendinize verin. Moda mı? Modayı
    boş verin!

Yenilik mi istiyorsunuz? O zaman unutmadan şunu söyleyeyim: Asıl yenilik saç bakım anlayışında. Artık saç bakımını kuaförünüzde yaptırırken aynı zamanda baş masajı ve aromaterapi ürünleriyle zihninizi yeniletebilirsiniz. Biz buna saç spası diyoruz. Dört ayrı kademeden geçiyorsunuz ve saçlarınız 12 yıkama boyunca sağlıklı ve parlak bir görünüm alıyor. Üstelik kokusu inanılmaz. Saçlarınıza öyle bir siniyor ki, hem sizi, hemde sevgilinizi etkiliyor ve tabii ki saç sağlığınızı da... Yani hem saça, hem başa bakım yapma çağı başlıyor. Denemek isteyenler, web sitemizi ziyaret etsin ve bize e-posta atsın, ya da bizi telefonla arasın, randevu verelim. Bu unutulmaz tecrübeyi yüzde 50 indirimle 20 YTL'ye yaşayın!

İlker Yavrutürk
    Adres: Bağdat Cad. No: 244
    Tel: 0216 302 04 37
    Web: http://www.ilkeryavruturk.com
    E-Posta: [email protected]

2. ARWENPOWER

ARWENPOWER Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness ve Aerobic antrenör
    Yer:
    avrupa
    Ilker bey kusura bakmasin ama bu yazisi bana komik geldi. Kendi fikirlerini yazmis. :)

3. antrenor

antrenor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    voleybol antrenorü
    Yer:
    ankara
    banada komik geldi anlamadımki :D

Sayfayı Paylaş