MMA - Mixed martial arts ve simit

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Sercy tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Sercy

Sercy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar..

Öncelikle formunuzu uzun süredir takip ediyrum ve bu başlıga cevap gelıcegınden hic ümidim yok cünkü yag yakıcılar konusunda genelde konulara cevap verılmedıgı ıcın bunada cevap verılmez ümidi ile bakıyorum :) umarım tersı olur..

2 yıldır rejim yapıyorum ve rejıme başladıgım 1 yıl sadece yürüyüş ile başlıyarak 15 km kadar yol yürüyordum. son 1 yıldır agırlık - havuz - sauna yapıyordum ve son 1 aydır kick boks - MMA sporunuda ekledim antremanlarıma..

Özellikle MMA konusunda kendimi gün geçtikçe geliştiriyorum. Rejime başlamadan önceki kilom: 122 şu anki: 88-89 arası.. Boyum:178 1986 dogumluyum.

5-6 yıl önce sürekli olarak (2 yıl kadar) Vucut geliştirme sporu ile ilgilendim. O sıralar universalın ürünlerini alıp kullanıyordum.

Son 1 yıldır weider 500mg lık l-carnitine kullanıyorum 3 tablet alıyorum spordan 30 dk önce.. geçmiş yıllarada kullandığım universala göre ıyı dıyemem universal adeta yag yakma konusunda mükemmeldi.. Weider ise cok daha pasif..

Vucut geliştiren arkadaşlara göre daha fazla kalori ve daha sıkı bir idman yaptıgım için dogru beslenme l-carnitine takviyesi ve haftada 2 MMA idmanı ile bir haftada 2-3 kg kadar verebiliyorum. Kullanmakta olduğum weider 500 mg kapsul carnitine bıttı.

Yerine daha etkılı ve tesırlı bir l-carnitine bakıyorum fakat açıkcası kararsız kaldım. Cünkü yag yakıcı anketlerınızde "Thermogenic Yağ Yakıcılar" dan bahsedılmiş ve önerilmiş. GNC de baktım fakat açıkcası danışmadan almak istemedim.

Bunun harıcınde besın takvıyesı olarak Arı polenı almaya başladım. Açıkcası weider markasının l-carnitinden pek memnun kalmadığım için tekrar aynısını almak istemiyorum. Kısa sürede kalan yaglarımı (5 kg kadar yag) eritmek istiyorum Bu yaglar karın bölgesı ve gögüs bölgesınde mevcut.

2. EBaytar

EBaytar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ yakma konusunda geniş bir ürün yelpazesi var. :) Animal Cuts, Lipo6x, Hot-rox, Ripped fuel vs.
    Özellikle Lipo 6x'ten çok memnun kalanlar var. Animal Cuts da aynı şekilde. Ben Hot-rox kullanıyorum. Daha yeni başladığım için pek bilgi veremeyeceğim ama onu da kullanıp iyi sonuçlar alanlar mevcut. Tercih sizin :)
    Bodybuilding.com da yağ yakıcı ürünlere yapılan yorumlara bakarakta fikir sahibi olabilirsiniz

3. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bu site ve yabancı sitelerde dahil olmak üzere okuduğum kadarıyla en iyi Lipo6 Black

4. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    5kg. yağ yakımı için fat burner'lara bel bağlama derim. Benim çok rahat 20kg. yağ yakmam gerek ben bile kullanmayı %80 düşünmüyorum. 5kg. yağ yakımı için 1.5 ay düzenli her sabah 30dk. koşu yeter. Ayrıca MMA sporunu hakkıyla yapıyorsan bu bile yeterli benim bildiğim çok kalori yakılan bir dövüş sporudur bu.

5. befuzorro

befuzorro Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    lipo 6x,black-animal cuts-hydroxycut kullanmış biri olarak bende en iyi katkıyı lipo 6x sağladı tabi bunda ilk onu kullanışımda etkili olabilir çünkü daha fazla kiloluyken zayıflamak daha kolay oluyor ve gün geçtikçe zorlaşıyor

Şuanda mitotropin kullanıyorum diyet+antreman programına uymamama rağmen sonuçları fena değil

Sayfayı Paylaş