Miracle rice (Sıfır kalorili pirinç)

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve Dexter_Morgan tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123

Beklediğim sıfır kalorili pirinçlerde ülkemize giriş yaptı. Yabancılar bunu tek başına tüketemiyorlar tavukla yiyorlar yada çorbasını yapıyorlar. İçeriği tamamen sindirilemeyen liflerden oluştuğundan kalorisi yok. Gurmenetten bulabilirsiniz.

2. Huzur53

Huzur53 Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece internettemi satılıyor

3. brhmcr

brhmcr Guest

Tada neye benzer?

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Sindirilemeyen lif icerdigine göre yiyoruz karnimiz doyuyor fakat sindirilemedigi icin yine disari atiliyor?böylemi anlamam gerekiyor?eger böyleyse kalori yoksa enerjide yok demektir enerji yoksa neden hamallik edip yiyelim?yada ben olayi yanlis algiliyorum pek anlamadim:)

5. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Aynen olayı bende tam anlayamadım forumda da pek bilgi yok zahmet olmazsa bizi açık açık bilgilendirirmisiniz?

6. brhmcr

brhmcr Guest

Karin toklugu yaratmak icin..Sifira yakin karboya dusulen define dietleri yaparsaniz daha iyi anlayacaksiniz, aclikkk insana sindirilemeyen lif yedirir :)

7. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Buldum internetten burda(CH)satisi var tadsiz tuzzus bisiy mis,kalorisiz oldugu dogru,fakat sossuz kesinlikle kullanilmamasi gerekir diyor(sanirim tadi kötü)soslayincada kalori ihtiva edicek.Neyse devam edelim,diyabet hastalari icin öneriliyor kilo vermek icin uygun paket acilinca balik kokusu gelir bu normaldir iice yikayin diyor.Sadece mide dolduruyor insülini kesinlikle yükseltmiyor v.s v.s.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:03 ----------

Daha detayli bilgi isteyen olursa bilgilendirebilirim.Ha bunun nudel(makarna)sida var unutmadan ekliyim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:05 ----------

Söylebisiyde yaziyor,kokusu cok agir pisirirken mutlaka biraz daha fazla pisirin,ve pistikten sonra tekrardan bi yikayin yemeden önce diyor!nasim bi kokuysa anlamadim:)

8. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Yahu kim onunla uğraşacak esmer pirinç al ye spor öncesi enerji verir :D Geviş getirmek gibi birşey bunu yemek :D

9. cs!!!

cs!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bana nereden alabileceğim hakkında yardımcı olabilirmisiniz

Sayfayı Paylaş