Migros light ton balığı

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve mehmetso tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mehmetso

mehmetso Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13

Arkadaşlar ürünün besin değerleri kısmında birşey dikkatimi çekti. Diğer marka ve ürünlerin 100 gr besin değerlerinde ortalama 20-25 gr pro varken bu üründe yazdığına göre 55 gramda 21.4 gram pro var. Süzülmüş 104 gramında ise yaklaşık 40 gr pro var demektir. Fiyat olarak ise bugün 5,95 ₺ idi.

2. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    benimde dikkatimi cekmisti ama buyuk ihtimalle yazim hatasi diye dusunmustum. yaglisida lightida suzulunce 100gr ton baligi. yagdan dolayi kalorisi farklidir ama proteini aynidir.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Valla bende son birkaç aydır ton balığı yiyeceksem eğer bundan alıyorum , fiyat olarak hem uygun hem light. Bim , A101'de falan light olanlarını bulamamıştım. Ama dediğine dikkat etmemişim , sebebi nedir bilmiyorum ama böyleyse şayet baya baya yüksek iyiymiş. Birdahakine bakacağım ben de. Muhtemelen bir porsiyonu 55 derken yanlış bir durum olmuş olabilir.

4. mehmetso

mehmetso Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    160 gr lık kutunun üzerinde 55 gramlık porsiyonda 21.4 pro var yazıyor ayrıca bu kutu yaklaşık iki porsiyondur yazıyo
    Yani bence 55/21 pro doğru olabilir bunun yazım hatasını yapmazlar
    Diyetkolik aitesindede bu değerlrr var

Sayfayı Paylaş