Midem artık protein veya karbonhidrat tozu kaldırmıyooo!!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve schwarzy tarafından 9 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. schwarzy

schwarzy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Student, Recepsionist
    Yer:
    Istanbul
    Yaklaşık 3 kür (karbonhidrat +aminoasit) 2 kür de (protein tozu+aminoasit) uyguladım ancak artık ne su ile ne ne süt ile ne de diğer bilumum içeceklerle midem toz moz kaldırmıyo. Kullandıklarımla şu an bana göre fit 83 kiloyum. Boyum 1.80 civarı. 1 senedir ölçülerimde hiç bir değişiklik yok.
    Öte yandan kullandığım tozları zaman zaman zoraki fazlasıyla kullanmammdan mı yoksa sigaradan mıdır iştahım da kesildi. Anlayacağınız fena durumdayım. Ne yapsam ne etsem...Sade aminoasitlerle sıvı ya da normal devam mı etsem. Tek alternatif bu gibi gözüküyo!!! :( :( :(

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    ateş yanmadıktan sonra kömür ne yapsın

aldıkarın fazla bile geliyor bunu zaten hazımsızlık olarak belirtmişsin diğer türlü boşalan enerji odaları ne var ne yok silip süpürürdü bence suplament alımından önce antreman seviyeni kontrol et

3. schwarzy

schwarzy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Student, Recepsionist
    Yer:
    Istanbul
    valla flexor beni idman yaparken görsen herhalde bunu söylemezdin. Bu söylediklerini beni idmanda görmemene veriyorum. Dolayısıyla sebep ateş ya da kömür ya da benzin ya da diğer fuel oil yakıtlarından herhangi birsi diil zannedersem. Ateşim cayır cayır yanıyor ancak kömürlerden içim dışım is oldu :D :D :D . Gene de saol...

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    2 yanlış bir doğruyu götürür antreman seviyesi derken hem antreman şiddeti hem antremanın doğruluğu. çok ağır çalışmakta yanlı sıralama öncelikli gurup şaşırtma vs vs yani eksik olanı bulmak gerekir

5. schwarzy

schwarzy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Student, Recepsionist
    Yer:
    Istanbul
    Yani diyosun ki çalışma sistemini gözden geçir. Ancak sevgili flexor ben diyorum ki tıkandım bırak supplementleri normal beslenmemi bile doru düzgün yapamıyorum. Acaba normal beslenmeden kesilmemin sebebi de bu supplementler olabilir mi??? Çünkü çalışma gayet sert bi şekilde devam ediyo...

6. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Re: Midem artık protein veya karbonhidrat tozu kaldırmıyooo!

Bazi donemlerde protein tozu, gainer icmek bayabilir.Bu tip donemlerde araya sadece aminoasit sokabilirsin en azindan tablet oldugu icin daha rahat.Ama ben amino tabletlerini icmeyi sevmedigim icin tozlardan cok bunaltidigim zaman 1-2 hafta tozlara ara veririm sonra yine devam ederim.

7. schwarzy

schwarzy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Student, Recepsionist
    Yer:
    Istanbul
    Re: Midem artık protein veya karbonhidrat tozu kaldırmıyooo!

Evet en mantıklısı yola sade aminoasitlerle devam etmek hiç bir şekilde stereoid çılgınlığına kapılmayacağımı bildiğimi için daha dorusu cesaret edemediğim için yol bu yoldur...Thnks B3RkOvi

8. ozky

ozky Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Flexor ve B3RkOvi'nin önerilerine ek olarak sigarayı bırakmayı da deneyebilirsin.Sigaradan aldığın nikotin açlık hissetmemeni sağlar.İştahsızlığının sebeplerinden birinin sigara olduğunu düşünüyorum.Ayrıca yanlış bilmiyorsam sigara tad alma duyusunu da olumsuz etkiliyor.

9. schwarzy

schwarzy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Student, Recepsionist
    Yer:
    Istanbul
    Sigaranın da en büyük etkenlerden olduğunu biliyorum. Ancak ben bu mereti sağlam kilo aldığım zamanlarda da kullanıyodum. En ii kilo aldığım zaman çalışmaya başlamamın ilk 1,5 yılı idi. Supplementsiz fit bi 10 kiloya yakın almıştım. Bu süre içinde de sigara vardı ancak supplemet yok idi. O zamanlar iştahımı falan kesmiyodu. O sebepten ötürü supplementler üzerinde yoğunlaştım.

10. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    suplementlerden miden bışanıyorsa bana gönder :D bide hangi marka kullanıyorsun. ben kışın perfectprotein kullanmıştım çileklisi berbattı gerçi sonra alıştım ama...bitirene kadar canım çıktı.....

Sayfayı Paylaş