Mide kasları üstündeki yağ... yardımcı olursanız sevinirim :(

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kajmeran23 tarafından 29 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. kajmeran23

kajmeran23 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 3 aydır VG yapıyorum ilk günden beri mekik harekleri yapıyorum mesela 4x20 yaptığım hareketler ilk başlarda şimdi 100x4 yapıyorum yani tempomu hat safasına çıkardım ilk ayımda 5 cm ikinci ayımda 3 CM bel bölgem küçüldü fakat karın bölgemdeki yağlar beni rahasız ediyor yaptığım mekik hareketleri Yağ yakma yönelik değil mi yoksam ? veya kardio mu yapmalıyım ordaki göbek yağının erimesi için ? göbek yağım erise, altında sağlam bir kas yapısı var eminim fakat yağ tabakası gitmiyor..

Bu konuda size sormak istediğim tek soru şu Mekik mi yoksam kardio + mekik mi ? ne yapmam lazım arkadaşlar :( ?

2. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    Diyet yapmazsan hiç bi işe yaramaz, incelmeye gelince sıkılaşmadan ibaret...ilacın diyet+kardiyo :D

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Diyet + ağırlık çalışması + Düzenli kardiyo

4. kajmeran23

kajmeran23 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dostum günlüğünü elimden geldiğince okudum azimli birisin tebrik ederim en başta... sana bir kaç sorucağım yanıtlarsanız sevinirim

1. ben 3 aydır VG yapıyorum fakat düzensiz yiyiorum ve gögüs kaslarım baya irileşti kol kaslarımda görünür değişiklik oldu fakar senin gibi hedefim karın kası benimde hacime pek önem vermiyorum düzgün bir vucud tercihimdir fakat ilk aylardan beri mekik hareketleri yapıyorum fakat kardiyo programını yazarmsın göbek bölgesi için sevinirm..

2. yemeğe özen göstermiyorum, Bizim hatta hocamız bize ne bulursanız yiyin gibi saçma bir tabir kullandı ben çok uyuz oldum zaten, ondan sonra böyle forum forum geziyorum sağlıklı bilgi bulmak için. Sorum şu yağ yakarken ilaç almak şart mı benim maddi durum sadece spor salonun parasına yeter çünkü veya 50 tl tek seferlik ilaçlara....

3.Göbek bölgesi için mekik yağları yakarmı yoksa hacim mi verir ? ben iki gün ağırlık ve mekik hareketleri yapıyorum dinlenme günümde koşu mekik twist alt karın felan çalışıyorum...

şimdiden kolay gelsin iyi forumlar.

5. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    1.İlk olarak mekik yağ YAKMAZ! bu forumda milyonlarca kez yazıldı 500 000 mekik 560 gram yağ yakar. (Kaynak men's health).Yağ yakmanın altın kuralı tek seferde birçok kas grubunu çalıştıran komplike hareketlerdir.Mesela squat deadlift gibi hareketler vücüttaki yüzlerce kası çalıştırır her bir kasılma sana yağ yakımı olarak döner.Ayrıca egzersizden sonra 48 saat boyunca kas hücreleri parçalanan ve hasar görmüş liflerini yenilemek için yağ hücrelerinin 4 katı kadar kalori tüketir ki bu aslında doğal bir termojeniktir.3 Aylık bi vg'ci olarak haftada 3 gün kardiyo sana yeterlidir HITT yaparsan çok daha etkili olur.

2.Öyle diyen biri zaten hoca değildir önüne gelen hoca oluyor bu günlerde töbe töbe..Neyse.Yağ yakarken ilaç almak şart değildir.Zaten çok reklamı yapılan ClA Gibi ürünler ancak yüksek dozda ve uzun süreli kullanımlarda kayda değer yağ yakarlar öyle aman aman bi etkisi yoktur.Termojeniklerde ortalama %15 %20 bi fayda sağlarlar çünkü vücüt ısısını artıttırlar. Sadece T3 T4 gibi tiroid hormonları kullanırsan,yanınada GH falan eklersen çok büyük miktarda yağ yakarsın zira vücüttaki en baskın metabolik hormon tiroid hormonlarıdır.(Bu yazdığım seni özendirmesin tiroid hormonları çok tehlikelidir sadece profosyoneller kullanır benim gördüğüm)

3.Haftada 2 gün yetmez en az 4 gün git ki hakkını veresin.İlk gün Gögüs biceps triceps,ertesi gün kardiyo,sırt bacak omuz,sonra gene kardiyo şeklinde yapılabilir bu çok basit oldu detayını forumda bulabilirsin:)Twist,plank mekik sıkıştırma ne bilim çakı falan bunlar yağ yakmaz ama merkez bölgeni ciddi anlamda kuvvetlendirir,diğer antremanlardaki veriminde artar.

En baba supplementleri kullansanda,en iyi antremanı yapsanda,arnold genetiğin olsada hergün abur cubur pizza cola tüketirsen bi .ikim yağ eritemezsin.%75 diyettir,Azimdir.Kolay gelsin.

pasak ve Azi bunu beğendi.
  6. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    benimde akciğer kaslarımın üzerinde var ne yapsak?

7. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Ne var yağ mı var?

Akciğer kası tabiri nedir ne acayip herifsin:D:lol:

mma-, Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  8. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    İşte mide karın demekse akciğer de göğüs demek oluyor :D

Azi ve ernesto33 bunu beğendi.
  9. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Yağ oranın belli bir seviyenin altına indiğinde gidicektir.Yağ oranının yüksektir.

10. Requem

Requem Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim Kısaca senın yapman gereken şeyler şunlardır :

1. Sıkı bir diyet ( O Kasları Çıkartmak istiyorsan Sıkı bir diyet şarttır. :)
    2.Düzenli Kardio ( Daha Fazla Hareket enerji Tüketerek Diyetin yardımıyla Yağları atmanda büyük fayda sağlayacaktır.
    3. Antreman (Her Bölgeye Aynı şekilde gir ama Şöyle bir yanlış kesinlikle yapma Nasıl olsa Kardio + diyet yapıyorum karna calışmaya gerek yok nasıl olsa çıkar gibi bi düşünceye girme .

11. kajmeran23

kajmeran23 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşşekür ederim üstad bilgilendirdiğin için. zaten spor salonumu değiştirecem yoksam dediğin gibi bi şey olmaz :)

12. kajmeran23

kajmeran23 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım çoğu şey kafamda oluştu, yalnız VG + kardiyo yaparken nasıl bir diyet yapmam lazım orasınıda kafamda şekillendirirsem sonuç için azim ve sabır kalır geriye...

13. deist190

deist190 Yeni Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Havalimanı
    Yer:
    Ankara
    Vücuttaki su oranı da fazlaysa yağ gibi kötü etkisi olur ve görünmeyebilir karın kasları... bunu da unutmamanızı öneririm.

Sayfayı Paylaş