Mide Büyümesi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sullivan tarafından 2 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sullivan

sullivan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    müzisyen,kurumsal müşteri danışmanı
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar merhaba.
    yaklaşık olarak 6 senedir bu sporu yapıyorum.tabi çok düzenli olduğum söylenemez.amacım hiçbirzaman iri bir vücut olmadı.aksine zayıf ama definasyonlu bir görünüm için çalıştım.sizin de bilgileriniz dahilinde bir çok şey öğrendim ve şimdi burdaki deneyimli arkadaşlara ve hocalara bir sorum olucak.

son 1 senedir mide bölümünde bir genişleme var.şişkinlik gibi.yağ oranım düşük ve mide kaslarım belirgin olduğu halde 7 aylık hamile görüntüsü oluştu.beslenmeme dikkat etmeme rağmen ve az öğünler yememe rağmen bir türlü ufalmıyor.nefes egzersizleri öğrendim bu konuda fakat fayda görmedim.
    bu sorunu egzersizlerle çözebilirmiyim yoksa bir doktora başvurmalımıyım.
    şimdiden teşekkürler.

2. cetin

cetin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Açıkçası o sorun bendede var yarım bardak su içsem şişiyorum hemen ondan ögünlerimi 10 12 ye falan çıkardım yine aynı artık gıdım gıdım yiyorum yine aynı degişen bişiy yok hazımsızlık yada sindirimde bi sorun olsa gerek ama bildigim bi doktora görünmek bizim sorunumuz doktor yinede tecrübeli arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaktır

3. sullivan

sullivan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    müzisyen,kurumsal müşteri danışmanı
    Yer:
    istanbul
    okuduğum bir makalede sporcuların normal insanlardan daha fazla öğün yediğinden mide büyümesi (diğer ismi mide sarkması) olduğu yazıyor.son 1 aydır senin de dediğin gibi gıdım gıdım yiyorum.doymuyorum bile fakat bir değişiklik göremedim açıkçası.sanırım doktora gitmek en mantıklısı

4. syncmaster

syncmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ne derecede bilemiycem ama Koyun otu bunun için iyi geliyormuş. Uzmanlarca arastırılmış birşeymiş.:D

5. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    bunu bende yasadım ve zühtü kütahya ile calısan bi arkadasım vardı ona sorduttum bana yaptıgı tavsiyelerle bu sorunu biraz olsun astım...sabah 400 ml sut ile musli yiyordum bunu kes dedi midede genislik yapar dedi yumurtaya dondum...makarna tavuk ve yogurdu aynı anda yiyordum bunları aynı anda yeme dedi mide sindiremez ceper buyur dedi ve aralarına 20 dakika koy dedi...bende yogurdu kestim makarna ve tavuk arasına 20 dakika koydum 2 cm lik bir azalma oldu mide olcumde...yani karbo ve protein alımı arasına biraz sure koymak lazım sindirim acısından

Sayfayı Paylaş