Mide çalışması öncesi veya sonrası basit şeker alımı?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve linc88 tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    bu konu pek cok baslık var ama benim sorum baska yonde olacak ben calısma programımı haftada 6 gune boldum ve mutlaka her gun esas calısmam gereken bolgeden sonra ya karın yada cardio yapıyorum ornek vereyim agır bir gogus antrenmanından sonra karın calısıyorum veya biceps calıstıgım gun cardio yapıyorum simdi esas kafamı karıstıran konu basit karbonhidratı esas bolgeyi (biceps , gogus .omuz, vs) calıstıktan sonramı almalıyım yoksa antrenman tamamen sonlandıktan yani cardio veya karında yaptıktan sonramı almalıyım

2. mady44

mady44 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    linc88;

Antremanı bitirdikten sonra alman daha mantıklı. Zaten mide çalışacaksan öncesinde karnı doldurmaman gerekir, Mide haricindeki günlerde benim gibi yapabilirsin, antremanın sonuna doğru üzüm suyunu su niyetine arada sırada içerek antreman sonunda son büyük yudumunu alırsın.

linc88 bunu beğendi.
  3. super_hornet

super_hornet Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    bence forumu araştırsan daha iyi ......göğüs gibi büyük bi kası çalıştırdıktan sonra karın çalışmak ne kadar doğrudur ?

koşunun da bi sınırı var...kasları çalıştırdıktan sonra 1 saat koşarsan olmaz

4. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    kardiom max 25-30 dk suruyor

5. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    yani mesela gogus antrenmanı bittikten hemen sonra azar azar icip kardio bitimindede devamını tuketmek daha mantıklı geldi banada saolasın..

Sayfayı Paylaş