MHP Takeoff

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ezberimsin1986 tarafından 19 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ezberimsin1986

ezberimsin1986 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar gecen hafta mhp takeoff aldim günde iki adet atiyorum,ben enerji versin diye almistim ama daha da halsiz hissetiyorum kendimi.iki hafta sonra 3 km koşu mekik ve şinavdan sinava girecegim sizce ek olarak hangi ilaclari almam lazim lütfen yardim...özellikle formdaki duayenler abiler bilgilerinize ihtiyacim var şimdiden cok tsk ettim...
    Mhp ye bi sürü para verdim yorumda yok biraz bu konu hakinda da bilgi almak istiyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19.05.11 00:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18.05.11 22:37 ----------

Konuyu yanlış yeremi açtım acaba kimse yardımcı olmuyor flexor admin yardımına ihtiyacım var ?

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşım bu kullandığın doping değilki 2 günde seni kanatlandırıp uçursun. mhp takeoff performans arttırıcı ve termojenik bir yağ yakıcıdır. Beslenmene dikkat et. Programlı spor yapıp kondüsyonunu yükselmeye çalış. Almadan önce biraz araştırma yapsaydın keşke piyasada güzel pre workout ürünleri mevcut..

3. ezberimsin1986

ezberimsin1986 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BeachBoy arkadaşım bilgi için tskler sence hangi ürünleri almam gerek.Sen neler tavsiye edersin?çünkü spor la diyetle iki haftada olmayack gibi ne yapabilirim sence?

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Bu tür ürünlerden mucizevi gelişmeler beklemen yanlış. Bunlar sadece performansı arttırmaya yönelik destek ürünlerdir. Ben sadece o kadar parayı ona verceğine daha uygun bi ürün alabilirdin demek istedim.

5. ezberimsin1986

ezberimsin1986 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tekrar ürün alacagım ama hangisi sizlerden görüş bekliyorum durumum orta da

6. ezberimsin1986

ezberimsin1986 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Formdaki arkadaslar bu kadar duyarsız olmayın yardımcı olun arkadaslar ADMİNLER NERDESIN SORULARI CEVPALAYIN LÜTFEN

7. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Performans istiyorsan Creatine kullanabilirsin.

8. ezberimsin1986

ezberimsin1986 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol teddie kardes faydası olur mu?

9. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    yükleme sürelerini dikkate almalısın. Kullanan kişilerin 90% 95%'i işe yaradığını söylüyor. Ama bu seni şu hevese kaptırmasın misal olarak 50kg bench press yapabilen biri bu ürünü kullandığı zaman 100 kilo yapamaz maksimum 65kg'a kadar çıkabilir tahminen.

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Mayıs 2011
  10. ezberimsin1986

ezberimsin1986 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    TADDİE ben koşu ve mekik yapmam lazım onun için ilaç yada baska birsye en kısa yoldan para hiç onemli deıl saglıkda sadece sınavı gecmem lazım cretıne bakacam ssaol ilgin için

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Mayıs 2011
  11. firestorm13

firestorm13 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Mhp nin bu ürünü diğer ürünlerine göre daha az etkili benimde kullanan arkadaşlardan duyduğum böyle. Ancak MHP glutamin ve MHP kreatin kesinlikle etkilidir kullanınırsan farkı hemen anlarsın zaten, bütçem var dersen verdiğin fiyata değer

Sayfayı Paylaş