MHP Probolic-SR

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve anac10da tarafından 17 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 20
    71,4%
  2. Orta karar

oy sayısı 5
    17,9%
  3. Başarısız

oy sayısı 3
    10,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. anac10da

anac10da Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Maximum Human Performance Probolic-SR

Muscular Development
    "Probolic-SR en iyi anabolik protein tozu. Kelimenin tam anlamıyla protein özelliklerini değiştirdi ve diğer protein tozlarını alt etti."
    Muscle & Fitness
    "Whey proteininin belli başlı yararları olmasının yanı sıra, kazeinin ve soya proteininin de farklı yararlarının olduğunu yeni araştırmalar göstermiştir. Antrenmanlardan önce ve sonra, öğünler arasında ve protein ihtiyacı duyduğunuz zaman şu üçünü seçin: whey (peynir altı suyu proteini), kazein ve soya protein tozu."
    Eğitim ve Beslenme uzmanı olan Daniel Gastelu, 2007, Bodybuilding and Sports Supplement User's Guide kitabının yazarı
    "Probolic-SR protein destekleme teknolojisinde esaslı bilimsel bir gelişmedir. Karmaşık protein/amino asit matrisi ve patentli mikro-besleme salınımlı sistemi, protein alımında atletlere biyolojik açıdan etkili bir biçimde gelişim kaydetmeleri için ileri düzeyde teknolojik bir çözüm sunar."
    Victor Martinez - 2007 Arnold Classic Şampiyonu
    "Ben kullandığım whey proteini Probolic-SR ile değiştirdiğimde çok kısa sürede üstün anabolik etkisini hissettim. Kaslarım hiç olmadığı kadar büyüdü, güçlendi ve hacim kazandı. Yenilenme sürecim hızlandı. Daha sıkı ve ağır egzersiz yapmamı sağladı."
    Ekstrem Kas Gelişimi için Patentli Teknolojisi ile Anabolik/Anti-Katabolik Etkileri Arttırır!

• Patentli Uzun Salınım Teknolojisi ile Kaslarınızı 12 Saat Boyunca Besler
    • Mevcut En İyi Anabolik/Anti-Katabolik Protein Tozu[
    • [abah, Antrenman Öncesi, Sonrası ve Gece Kullanıma Uygun[
    • [lutamine ve Çift Zincirli Amino Asitler (BCAA) Eklenmiştir[

[utrition Facts:
    Serving Size (scoop) 1
    Servings Per about 56
    Calories 130
    Total Fat (g) 4
    Sat. Fat (g) 4
    Cholesterol (mg) <5
    Total Carbs (g) 3
    Sugars (g) 1
    Proteins (g) 20
    Calcium (mg) 700
    Iron (g) 3.5
    Phosphorus (mg) 500
    Sodium (mg) 600
    Potassium (mg) 330

[[ngredient Details:
    Probolic Sustained Release Amino Acid Enhanced Protein Matrix (Supro soy protein isolate (with lecithin), calcium caseinate, and whey protein concentrate, Branched Chain Amino Acid Blend (L-isoleucine, L-Leucine and L-Valine)], cocoa, Lipobolic Advanced Lipid Complex [medium chain triglycerides complex, borage seed oil powder (10% GLA), conjugated linoleic acid complex (78% CLA), evening primrose seed oil (4.8% GLA), flaxseed powder (8% ALA), and omega III complex (7.5% EPA & DHA)], natural & artificial flavors, stearic acid, gum blend (xanthan gum, cellulose gum and carrageenan), silica, lecithin, salt, acesulfame potassium, sucralos
    [[[​IMG]
    [

Son düzenleme: 17 Mayıs 2011
  2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır ve oylama eklenmiştir.

Önceki Yer: Diğerleri

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. p.seco

p.seco Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    optimum kullanıyorum ama bu üründen alıcam ilk fırsatta, nasıl sizce?

4. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Herkese önerebileceğim kaliteli bir protein tozu hakkında yorum olmaması ilginç , kimse kullanmıyor sanırım . Deneyin pişman olmazsınız .

5. CEZ

CEZ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Super

Simdiye kadar kullandigim en iyi urun. Tadi da muthis. Fayda performans 10 numara. Birde su hediye ettikleri tisortun uzerindeki motifleri (harfler) thums:degistirseler. Bu aralar cok manidar oluyor.

6. demonic

demonic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım ile birlikte yağ yakıcı almak istiyoruz, ama inanın hiçbiri hakkında bir bilgimiz yok. 25 yaşındayım. 176 boy 95 kilodayım. İlk defa kullanacağız, nasıl kullanalım ve ne önderirsiniz ? Protein tozumu falan mı yağ yakıcı mı. Forumu okudum ama anlamadım hiçbirşey. Cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler

7. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bu ürünü 6 ay önce kullandm günde 2 ölçek salondan sonra ve yatmadan önce memnun kaldım başarılı bi ürün yazın sonunda gene kullnmayı düşünüorum

8. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Bu ürün whey değil kazein

9. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    Probolic-SR'ın eşsiz hızlı-orta-yavaş ve 12 saat uzatılmış salınım profili nedeniyle, istenilen zaman alınabilir- egzersiz öncesi, sonrası ve uyumadan önce.

10. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    içeriğinde soya yazıyor
    kazeinler soya proteinidir
    antreman öncesi ve sonrası whey kullanılır

11. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    dediğim gibi ben memnun kaldm tadı falanda güzl gelmişti optimuma göre biraz agır

12. anac10da

anac10da Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    nereden ulaştınn bu yargıya aydinlatıır mısın bizı
    kafa_
    içeriği
    whey (peynir altı suyu proteini), kazein ve soya protein tozu."

13. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    ingridientlarda bir tane whey yazan bir yer göstersene bana

14. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    urunu bende kullandım halada kullanıyorum

ben ara ogunlerde alıyorum

urun kazeın dıye degrlndrılcek bır urun degıl cunku karısım ıcerıyor

soya yavas sındırılmez aksıne oldukca hızlı sındrılır

bence bu fıyatı hakeden bır urun degıl fıyat-performans oranı bence oldukca dusuk aynı fıyata daha ıyı urunler alınabılr nerdeyse aynı fıyta su anda 2.3 kg wheyler alınabılrı

kazeın arıyorsanız yanlıs tercıg sadece kezeın ıceren urunler daha ıyı olucaktr

farma bunu beğendi.
  15. anac10da

anac10da Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Probolic® Sustained Release Amino Acid Enhanced Protein Matrix [Supro® Soy Protein Isolate (With Lecithin), Calcium Caseinate, And Whey Protein Concentrate, Branch Chain Amino Acid Blend (L-Isoleucine, L-Leucine, L-Valine)], Cocoa, Natural And Artificial Flavors, Lipobolic™ Advanced Lipid Complex [Medium Chain Triglycerides Complex, Borage Seed Oil Powder (10% GLA), Conjugated Linoleic Acid Complex (78% CLA), Evening Primrose Seed Oil (4.8% GLA), Flaxseed Powder (8% ALA), Omega-3 Complex (7.5% EPA & DHA), Stearic Acid, Gum Blend (Xanthan Gum, Cellulose Gum, And Carrageenan), Salt, Silica, Acesulfame Potassium, Sucralose.

16. Ali_ZG

Ali_ZG Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MHP UP Your Mass kullaniyorum, 8 aydir bb yapiyorum suana kadar weider 2 tane urun kullandim hepside weiderin en kalite denilen kabaca urunleriydi.fakat bu urune inanamadim.harika bi urun herkese tavsiye ederim.kaliteli bir marka MHP :)bundan sonra artik sanmiyorum baska markalar kullanicagima.

17. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    bugün ******e gittim muscletech nitro tech almaya.çalışan bey nitro techi poşete koydu tam gidicektim.probolic sr var mı dedim yok kalmadı dedi.arka taraftan sorumlu kişi geldi ufak kutu yok ama 4 lb lık kutu var dedi.180 tl fiyat biçti.tamam o zaman ondan alayım dedim ve onu alıp evime geldim.çok sade bir kutusu var.kocaman 12 hours yazıyor o kadar.türkçe yazı yok üzerinde.yurtdışından geldiği heryerinden belli oluyor.onlarada promosyon gibi gelmiş bu ürünler.mesela MHP İso Fast 50 de var orda fakat satışa sunulmuyor.daha anlaşmaya varılmamış.deneme kutusu olarak duruyor.2 aya kadar piyasaya girer diyolar.evde kutuyu açtığımda inanılmaz güzel bir çikolata kokusu geldi.nesquik gibi ama daha güzel bir kokusu var.toz yapısı ise şu ana kadar protein tozlarında gördüğüm en "mikronize" diyim yapıya sahip.73 cc lik bir scoopu var.yarın denemeyi düşünüyorum.gelişmeleri buradan aktarıcam..

sultanmehmed bunu beğendi.
  18. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    ilk defa az önce içtim.tozun kıvamı nesquik gibi.350 cc suya koydum koyu bir kıvamı var.tadı fena değil.Ultimate İsolate gibi biraz tadı.supro proteininden kaynaklanıyor sanırım.kokusuda normal whey gibi değil zaten.etkisini ilerleyen zamanlarda aktarıcam.

pasha05 ve sultanmehmed bunu beğendi.
  19. Ali_ZG

Ali_ZG Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @AngryHun

Deneyimlerini bekliyorum dostum.performans ve kilo durumunuda aciklarsan oncesi ve sonrasi sevinirim.MHP UP Your mass kullanicisiyim bitiyor kutu 5 LBS lik.sanirim ya aynisindan alicam yada bundan.Amacim kilo almam :)

20. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    bu ürün gainer değil bir protein tozu.diyet döneminde olduğumdan kilolarım insanları yanıltıcı olabilir..

yaklaşık 5 gündür bu ürünü kullanmaktayım.ürün hakkında yorum yapmak gerekirse gerçekten beklentilerimin çok üzerinde çıktı.ben 20 gr proteinden ne çıkar diye düşünüyordum fakat öyle olmadı.sabah uyanınca 1 antreman öncesi 1 antreman sonrası 2 ölçek şeklinde kullanıyorum.bazen sabah içmeyip uyumadan önce içiyorum veya direk 5 ölçeğe çıkıyorum.etkilerine gelirsek özellikle antreman öncesi alındığında garip bir şekilde antreman sırasında normalden fazla bir güç geliyor.ve çalıştığınız bölge şişmeye başlıyor direk ve bu pump eve gelince bile devam ediyor.recovery özelliğide gayet güzel.karışımı çok başarılı.tadı orta derecede diyim.içeriğinde soya olduğundan kokusuda tadıda bir garip.sabah uyanınca pek çekilmiyor yani.fakat içeriğindeki mct olsun omega olsun bu tür yağlardan mı nedir enerji geliyor insana bir anda.içeriğindeki 4 gr yağdan korkmayın yağlandırmıyor vücudu.fakat şöyle bir problem var.bir porsiyonda %67 kalsiyum içeriyor.MHP firmasının böyle birşey yapmasındaki amaç ne anlamış değilim gerçekten.50 gr protein için yapsalar gene bir nebze anlarım ama bu şekilde ucundan tutulur bir tarafı yok.4 ölçek kullanan biri için %268 5 ölçek için %335 yapar bu oran.zaten sabahları 1 litre yağsız süt içen biriyim.artık süt içmeye korkuyorum.çünkü fazla kalsiyumun böbrek taşı yaptığını ve böbreklere baskı uyguladığını biliyorum.belki inanmıcaksınız ama 2. günde sol böbreğim ağrımaya başladı halende ağrıyor.bu ürün gerçekten mükemmel.şu ana kadar kullandıklarım arasında ilk 3 e girer.fakat şu kalsiyum meselesi çok canımı sıktı.bir daha almazsam tek sebebi bu olur veya alırsam 2lbs alırım gece kullanımı için.sonuç olarak denenmesini tavsiye ettiğim bir ürün..

sultanmehmed bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş