Meyve karışımı,VG ve Ev

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mehmet0057 tarafından 8 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    İyi günler.Ben spor salonuna gidemedigim için evde kendi agırlıgımla vg yapmaya başladım.Bir gün çalışıp bir gün dinleniyorum.Bunun yanında ise 1 elma,1kivi,1portakal,2havuç kesip tabakta yiyorum.Beslenmemede artık dikkat ediyorum.Yatmadan öncede süt içiyorum.Sizce bu faaliyetlerle ne zamana kadar düzenli bir vücut yapısına sahip olabilirim.Selamlar...

Not: Yaş:18 den gün aldım :)
    Boy:1,65cm
    Kilo:74

2. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Spor salonuna hiç luzum yok evdede bu iş gayet güzel başarılabilir :)

Yalnızz, beslenmenize extra meyveleri ve sütü katmanız sizin sağlıklı olmanızı sağlar.Vücut geliştirmek için en azından günde normal öğünleriniz dışında 1 öğün daha yemeniz gerekli (protein ağırlıklı olarak).

Birde elmayı sabahları erken saatlerde tüketmeye özen gösterin.kesinlikle kahvaltıdan önce olmasın ama.

Vücudun ne kadar zamanda düzene girer? Aslında antreman programını yazarsanız daha sağlıklı ve net yanıtlar verebiliriz.

3. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yeni başladıgım için Antreman olarak Şınav:7 tane Mekik:Sol ayagı karna çekme sag eli sol ayaga çekme 15 tane sonra tersi 15 tane sonra düz mekik 20 tane kol çalışmıyorum çünkü dumbellim yok.Selamlar...

Sayfayı Paylaş