Meyve şekeri yararları ve zararları

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve zorroo tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zorroo

zorroo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar bildiğiniz üzere ileri düzeyde hiç bir bb ciler meyve tüketmez. Size sormak istediğim soru sabahları kahvaltıda yulaf ezmesi corn flakes light süt ( azar miktarlarda yulaf ezmesi agırlıklı) . İçine 5 fındık 5 badem 1 tam ceviz atıyorum. Meyve olarak yarım muz , yarım kivi, 1 halka ananas ve 1 adet kuru incir kuru kayısı vs. Ara ögünlerde yeşil elma yediğimde oluyor.
    Bunun definisyonda bi eksisi olur mu tüketmeyi bırakmalımıyım ? - ve + larını açıklayacak bi arkadaş yazarsa sevinirim.
    Keyifli forumlar :)

2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    İleri duzeyde bodycilerin bizle en ufak bir benzerligi olmadigi icin yapmadiklari yada yaptiklari seylerin pek bi onemi yok,saydigin meyvelerden ve miktarlarindan da hic bi zarar gormezsin,ama boyle ince detaylara takilan herkesin bu spordan sogumasi cok kolay olur dikkat et

zorroo bunu beğendi.
  3. zorroo

zorroo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Definisyon zamanında çok sıkı bi diyet yapıyorum tamamen irade meselesi aslında 1 haftada gözle görülür değişiklik olduğunu görmek beni çok motive ediyor yarım yamalak yapmaktansa bilinçli ve sıkı bi diyetle yağ oranımı istediğim kadar düsürebıliyorum.
    Zayıflayamıyorum diyenler bu ince detayları düşünmeyenlerdir bence..

Sayfayı Paylaş