Mevzu şınav

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve xxmarkxx53 tarafından 12 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xxmarkxx53

xxmarkxx53 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    16 yaşındayım 1.73 boy 55 kg yim Şınav çekerken 30tane nizami tam şınav çekiyorum tam 20 sn ye de fln bitiyo kollarım aşırı şişiyor 2.ci sette en fazla 8-9 tane çekebiliyorum şınav ve benim 7 senelik güreş geçmişim var idmanlara 6 ay ara verdim forumda girmek istiyorum diye başaldım çekmeye 1 ayım fakat 30tane yi 20 sn ye gibi bir sürede çekebiliyorum ne yazıkki 2. sette 8 -9 geçemiyom :Ss aşırı şiştiğinden sizce normal bir durummu yoksa bi çözümü varmı bekliyorum sizlerden cevablarınızı...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:18 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:06 ----------

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    30 tane şınavı 20 saniyede mi :D ben 12 şınavı 1 dk da çekiyorum ama inirken nefes al çıkarken ver ve bunu tam 9 veya 12 set tekrarlıyorum senin proglemin %90 20 saniye nefesini tutuyorsun bi anda çekiyorsun kaslarına oksijen gitmiyor çok çobuk yoruluyor bence nefes ala ala çekmelisin...

3. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    ilk sette 30 şınav çekiyorsan ikincide 15 tane çekebilirsin ilk şınava başladığımda bende ilk setten sonra ikinciyi çekemiyordum şimdi 4 set giriyorum tabi ilkindeki gibi 30-35 tane çekemiyorum ama 20 tane çekebiliyorum diğer setlerde. mesele şu diyelim ilk setten sonra ikincide 8-9 tane çektin şınav pozisyonunda kalıp çok ağır zorlayarak 1-2 tane daha çekmeye çalış sonradan artacaktır ben böyle 15 tekrar barfiks çektikten sonra 2 set daha 10 tekrar barfiks çekiyorum ki barfiks zor bir harekettir bendede biraz yağ var düşün

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş