Methyl-1-Testosterone

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve bomberman tarafından 4 Eylül 2005 başlatılmıştır.

1. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    Selam arkadaslar.... benim M1T hakkinda bir sorum olacakti. Su ana kadar ögrendigim kadariyla bu oral bir steroid ve pro-steroid diye gectigini okuyorum yabanci sitelerde. Bu ilacin vücuda pozitif bi etkisi olur mu? ben hayatimda hic steroid kullanmadim ama simdi kullanmak istiyorum. Almanya´da yasiyorum ve burada legal olarak sadece Methyl-1-Testosterone ve 1-Testosterone satiliyor. Sizin kullandiginiz ilaclari burada legal olarak hayatta bulamam. Body salonunda bulunur aslinda ama ben evde calisiyorum. O yüzden bulmam imkansiz. M1T nin karacigere büyük zarari var diyorlar ve 4 haftadan kullanmak cok zararliymis. Ama 4 haftada hatiri sayilir bir kas kütlesi elde etmekte kolay degil. Birileri 1-T daha iyi hem daha uzun kullanirsin 8 hafta falan yavas etkisini gösterir ama etkisi kalici olur diyorlar. Ve 1-T kimyasal olarak assagi yukari Boldenone dan farksizmis. Ben kimyaci degilim bilemeyecegim. O yüzden size sormak istedim... Benim asil amacim aslinda biraz kütle ve bayagi bi güc. Güce daha cok önem veriyorum. Kütlede olsun ama güc daha önemli benim icin. Malesef baska türlü bi ilaci legal yoldan bulabilecegimi sanmiyorum. Burada bol hardalli isimlere sahip ilaclari siraliyorsunuz ama bunlari bulabilecegimi sanmiyorum. M1T ve 1T hakkinda bilginiz varsa verirseniz sevinirim. Dozaji falan ben ayarlarim forumlardan yeterince bilgi edindim. Kürün sonunda clomid yerine testosterone seviyesini dogal olarak yükselten tribulus ve yohimbine gibi supplementler kullansam ise yarar mi? bi de bunu sormak istiyordum. Son olarak kendi hakkimda bilgi vereyim cünkü soracaginizi saniyorum. 24 yasindayim. Boyum 185. kilo 92. kollar soguk halde 39. 8 aydir calisiyorum. Baslangicta kollar 36 idi. Vücut yag oranimi arttirmadan 3 santimetre kazandim kollardan. Bicepsleri calistirirken basta 8 kiloyla 10 tekrar zor geliyordu simdi 16 kilo ile hareketten calmadan 13-14 tekrar rahat yapiyorum. hadi eyvallah. kendinize iyi bakin! Kestane kebap acele cevap!

2. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    arkadaslar yardim etseniz diyorum... yok mu kimse?

3. Guest

Guest Guest

bu maddenin prohormon oldugunu biliyorsun degil mi? yani anabolik steroid degil.

4. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    panzehir cevabin icin saol... ben bu isin senin kadar uzmani degilim ama forumlardan duydugum kadariyla prohormonlar direk testosterone icermez... ama prohormonun icindeki maddeler vücut vasitasiyla testosterone a cevrilebilir... cevrilmeye bilirlerde(!) bu yüzden prohormonlar pek etkili degil diyorlar. tabii duydugum kadariyla. yine duydugum kadariyla m1t ve 1t direk testosterone icerdigi icin pro steroid diye adlandiriliyorlar. benim duyduklarim bunlar sadece ne derece dogru bilemem. ama amerikan ve alman forumlarindan okudugum kadariyla
    prohormon diyince insanlar gereksiz sacma diyor ise yaramaz etkisiz az ama yanetkisi gercek steroid gibi diyorlar... ama m1t ve 1t ye o kadar tepki gösterilmiyor ve bunlari genellikle pro-steroid diye adlandiriyorlar.
    cünkü direk testosterone iceriyormus. yardimci olabilirseniz sevinirim. ben bu ilaclari simdi kullanmayi düsünmüyorum. Ben bu iste daha cok yeni oldugum icin gelisme pozitif bir sekilde devam ediyor. Ve biraz hevesli olsamda su anda kullanmak istemiyorum. Belki 1-2 sene sonra gelisme durursa kullanirim diye düsündüm. Aslinda ben bu ilaclari isin basinda alacaktim ve iyki almamisim cünkü vücut gelistigi halde bunlari kullanmak sacma geliyor. Güc artisi durursa bir gün ve geldigim nokta hedefimden bayagi bi uzaksa kullanirim diye düsünüyorum. Simdiden bilgi edinmek istedim. Tesekkür ederim. Iyi günler.

5. Guest

Guest Guest

Prohormonlar steroidler gibi sentetik hormon icermezler. Icindeki moleküler bilesim vücut icerisinde sentetik hormon ortaya cikarir. Bu su demek oluyor: Vücut ürettigi hormonu asiri bir sekilde moleküllerle yukari dogru tirmandirir. Nolmalin üstünde bir artistir bu. Bundan dolayi steroidler gibi yan etkiyede maruz kalinir.
    prohormonlar degisiktir. 4-andro olanlari normal androstendion lardan daha az yan etkiye sahiptir. Jinekomasti gibi büyük yan etkiyi ancak dozlarin artmasiyla ortaya cikarir. Etki düzeyi Metenolon(primobolan) maddesiyle ayni gibidir. Yalniz primobolan kadar kaliteli kas insasi gerceklestirmez bunu da belirtmeliyim. Primobolan vücuda suda depolar. Bu depolama olayi azdir ama yyok degildir.
    Yan etkileri de oldugu icin bana kalirsa kullanilmamalidir. Zaten Uzmanlar Prohormonlarin steroidlerin yarisi oldugunu belirtmektedir.

6. hardark

hardark Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yanılmıyorsam afrodan bahsetmissin

Methyl-1-Testosterone afro oral tebletlerde mevcut demiş oldugun ama diğerlerine znaran daha cok zararlı oldugunu duydum asırı unutkanlık yaptıgı vs..

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.576
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Re: yanılmıyorsam afrodan bahsetmissin

afro tek kelıme ıle beş para etmez bır ilaç.tavsıye etmıyorum.yan etkıden baska bırsey kazandırmıyor.

Sayfayı Paylaş