1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

metalgear 4 aylık

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve metalgear tarafından 25 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. metalgear

metalgear Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fotorafçı
    4 aylık yazdım ama 2 sene once 3 aylık bı calısmam ve ondan oncesındede sınav ve barfıks cekerdım suan 4 . uncu ayı bıtırdım devam edermıyım bılmıyorum yaptıgım ıs guc gerektıren bi iş cok yoruluyorum hem body hem iş cok yorucu oluyo
    kollar 38,5 tabı sıcakken belkı suan 39 olmustur en son 20 gun once olcmustum
    boy 1,78
    kılo 74
    dıger bolgelerı olcmedım ama goguslerı adam edemıyorum bu konuda fıkır verırsenız sevınırım
    yumurta akından baska ek besın almıyorum calıma aksamında 3yumurta akı okadar (neden yumurta akı derseniz)yumurta ucuza gelıo:D

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    belli bir simetri var aslında.yani durum okadarda kötü değil.zaten henüz 4 ay olmuş biraz sabırla bence ortaya çok güzel goruntuler çıkacak.bel bolgesıne dıkkat et.

3. ForzaBeşiktaş

ForzaBeşiktaş Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Belli bir yapı oluşmuş.
    Bence bırakmaktan ziyade gidebildiğin kadar git derim.

Başarılar...

4. dukr

dukr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ticari koordinatör
    Yer:
    İstanbul
    tabiki hayat senin hayatın, zorluklarıda kendin yaşıyosun. sporla işi bir arada götürmeye zorlansanda, 4 aydır verdiğin çaba ve emeğin bıraktıktan sonra boşa gideceğini unutma. tabi dediğim gibi, tavsiye vermesi kolay, zorluğu çeken sensin. ama ben yinede sonuna kadar uğraş derim.

5. metalgear

metalgear Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fotorafçı
    evet haklısınız emeklerım bosa gıdecek. en azından ıyıce sıcaklar bastırana kadar devam edeyım ondan sonrada ramazandan sonra 1 kıs boyunca yaparım.
    bel kısmına degınen bı arkadas ondada haklsıın zayıfım dıye hıc bakmıyodum o kısımlara bundan sonra oo kısmlarda ıdmanlarını eksık etmeyecegım.

Sayfayı Paylaş