Metabolizması hızlı biri için kas olarak kilo almak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AhmetOguz tarafından 24 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. AhmetOguz

AhmetOguz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar. Ben 21 yaşındayım. 1,78 boy 57 kgyim. Spora başlayalı yakşalık 1,5 ay oldu. İlk ay alıştırma programı yaptım. Bu program ile body salonuna 2 günde 1 gidiyordum. Şimdi yeni programa başladım ve 2 gün gidip 1 gün dinleniyorum. Yaklaşık 15 gündür bu programı yapıyorum. ilk gün göğüs kol. İkinci gün kanat, triceps çalışıyorum. 2. ayımın başlaması ile birlikte BSN True Mass ürününü aldım ve kullanıyorum.

Benim sorunum, metabolizmam acayip hızlı çalışıyor. Ne yersem yiyim 15 20 dakika sonra tuvaletim geliyor. Kilo alamıyorum diye doktora gittim. Yapmadığı test kalmadı ama kilo alamaman için bir sebep yok diyor. Ben BSN True Mass ürününü kullanıyorum ve bu ürünü kullanan arkadaşların yorumlarını okuduğumda yağ olarak kilo aldıklarını, göbeklerinde yağlanma olduğunu belirtmişler. Şu an benim vucudumun görünüş olarak güzel, karın kaslarım görünüyor. Gögüslerim şiş yani atletik görünüyor tek sorun zayıflığım. Body yapan arkadaşlarımın bazıları o görünüş kilo alınca gidicek diyor. Bu da beni korkutuyor. Kilo alcam diyede göbekli biri olmak istemiyorum :) Ben kas olarak kilo almak istiyorum. Bu konu hakkında forumda yazılan birçok konuyu okudum. Ama hiçbiri tam olarak benim durumumda birinin sorununu açıklayamıyor.

Sabah 2 tam yumurta + 2 tane yumurta beyazı ve yaklaşık 100 gr yulaf ezmesi, süt, bal, çörek otu karıştırıp yiyorum. Öğlen genelde pilav, tavuk, makarna tazı şeyler yiyorum. Spora gitmeden 1 saat önce gene pilav tarzı şeyler yiyip 500 ml süte 1 ölcek protein tozu karıştırıp içiyorum. Spordan çıktıktan sonra köfte, tavuk, fasulye, makarna, çorba, filan evde ne varsa onu yiyorum ve yatmadan öncede gene 500 ml süte 1 ölçek protein tozu atıp karıştırıp içiyorum.

Bu konuda bana tavsiyede bulunabilcek veya eskiden benim durumumda olupda şu an daha iyi durumda olanlar varsa ve yardımcı olurlarsa sevinirim.

2. AhmetOguz

AhmetOguz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yokmu arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse?

3. Serdar K.

Serdar K. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi Adayı
    Yer:
    İstanbul
    Aynı dertten muzdırabız.

Şimdi senin besin programına baktım. Aynısını uygulayabilirsem ne ala. O zaman sporla birlikte baya gelişeceğimi düşünüyorum.

4. AhmetOguz

AhmetOguz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Acaba yanlış yaptığım birşey mi var diye düşünüyorum, bulamıyorum. Yokmu arkadaşlar böyle bir olayı atlatmış olan kimse?

Sayfayı Paylaş