Meta Burner Amino Asit

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve denizgnr97 tarafından 10 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Arkadaşlar benim sorum bu meta burner ve amino asitlerle ilgili 4-5 aydır amatör olarak vg. yapıyorum evimdeki ekipmanlarla ekipmanlarım şunlar: uzun düz bar, 2x5 2x2.5 kg plakalar, 3kgx2 pvc dumbell, 5x2 pvc dumbell, 10x1 pvc dumbell, 2x2kg ayak ağırlıkları ve göğüs yayı. omuz biceps triceps ve sırtta gözle görülür gelişme var kardiyossuz 9 kilo verdim bayramdan sonra spor salonuna başlıcam hardlinenin kapsül karnitinlerinden veya burnerlerinden birde amino asit kullanmayı düşünüyorum ürün olarak ne tavsiye edersiniz ve burnerlerden kullanan var mı yararını gördüler mi şimdiden teşekkür ederim bu arada yaşım 15 kilo 71 boy 1.73 :)

2. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    ya flood yapıyorum üzgünüm ama yardıma ihtiyacım var lütfen yardım edin

3. brhmcr

brhmcr Guest

Oncelikle 6 ayi tamamlamadan suplementlere yonelmeni dogru bulmuyorum, salonda hoca esliginde 6 ay idmanlarina devam ettikten ve beslenme duzenini kurduktan sonra supplement konusunda amacina yonelik eklere gitmeni tavsiye ederim. Gelisim caginda olman nedeniyle suplementler (burnerlar -coffein- icermeleri acisindan) ve egzersizler profesyonel destek almani oneririm(Hatta yasin munasebetiyle kesinlikle supplement kullanmani tavsiye etmem) . Gelisim doneminde gerek hormonal dengen gerek fiziksel dengeni korumak icin duzenli beslenme ve idman, hirsinla beraber seni istedigin duzeye ulastiracaktir.

Sayfayı Paylaş