MertimCom Yağ Yakım Günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve MertimCom tarafından 2 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MertimCom

MertimCom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yozgat
    Bu sporu 4 aydır yapıyorum. Ama sadece son 2 aydır düzenli ve bilinçli çalışıyorum. Şuanda Flexor hocanın salonlar için hazırladığı (3. ay) resimli programı uyguluyorum.

2 Gün tüm kasları çalıştırıp 3. gün interval kardiyo yapıyorum.Boyum 1.76 Bu spora başladığımda kilom 75 di. Kilom 4 ayda 80'e ulaştı.. Özellikle bel bölgemde yağlanma vardı, sporla birlikte biraz toparlanma oldu.

Amacım Taş Devri diyetine yakın bir diyetle karbonhidratı çok aza indirip, proteine ağırlık vermek ve kardiyo desteğiyle yağ oranımı azaltmak..

Kullandığım Supplementler :
    ON Gold Standart %100 Whey
    TR-Power L-Carnitin

Diyetim

Sabah 06.30 :
    Karışım: 1 Yarım Limon Suyu, Bir Yemek kaşığı Elma Sirkesi, 1 tatlı kaşığı bal, 1 Form Plus Açaili Yeşil Çay)

07.00 : 5 Yumurta Beyazı, 1 Tam Yumurta (Haşlanmış), 50 Gram Light Peynir, 2 Dilim Tam Buğday Ekmeği

09:00 : 1 Adet Lipton Form Plus After Meals Çayı (Yemek Sonrası Çayı) ya da Tarçınlı Yeşil Çay

11:30 Öğle Yemeği
    3 Kaşık Bulgur Pilavı, 150 Gram Tavuk Göğsü, Çok az zeytinyağlı salata

12:45 2 Tablet L-Carnitin

13:30 Antreman Başlangıç

15:00 Antreman Bitiminde 300 Ml Üzüm Suyuyla 2 Ölçek Whey Protein Karışımı
    (33 Gram Basit Karbonhidrat, 45 Gram Protein)

16:00
    200 Gram Tavuk Göğsü

17:30 250 ml Yağsız Süt

18:30 Yaseminli Yeşil Çay

19:00 6 Tane Fındık

20:00 1 Kase Yağsız Yoğurt

22:00 Uykudan Önce
    300 Ml Süt, 1 ölçek Whey

Günde Minimum 10 Bardak Su, Kardiyo sonrası maden suyu

Bu diyeti 9 gündür uyguluyorum. Boğazıma hakim olduğum için henüz bir sıkıntı yaşamadım. Kaldırdığım ağırlıklarda da ilk bir kaç gün dışında performans düşüklüğü olmadı. 2,5 kilo verdim. Belimde de hafif bir incelme var. Görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Son bir kaç gündür uyku düzenimde problem var. Tekrar düzene girmesi için Uyku hapı kullanmam zararlı olur mu ?

Son düzenleme: 2 Mart 2011
  2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    inşallah başarılı olursun
    uyku probleminiz varmış
    sadece l-carnetine kullanırken bu sorun varsa
    kafein içeren bir yağ yakıcı sakın kullanmayın

Sayfayı Paylaş