1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Mert-17 yasındayım 2 ay salon 2 ay evde calısma.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve darknesssword tarafından 15 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Öncelikle herkese selam arkadaslar...ben bu spora 4 ay once basladım..2 ay spor salonuna gitim ve sonra maddi yetersizlik nedeni ile 2 ay evde calıstım ve hala calısmaya devam ediyorum..basladıgımda 56 kg dım ve vücudumda hiç kas yoktu..simdi 63 kg yim...amacım 80 kg olmak...suana kadar biraz yanlıs yaptım karbonidratı almam gereken kadar almadım o yuzden az kilo aldım ama aldıklarımın kas oldugundan eminim simdi 85 e kadar karbo ve proteini baya tuketcem sonrada aldıgım yagları yakıcam..yani yag yakma tam mayıs-hazıran aylarında baslıcak buda daha iyi olucak hem...suankı fotograflarım su sekilde:

Ekli Dosyalar:

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    oncelikle sabirli ol gelisim cok yavas olacaktir . zaten gelisemiyorum diye birakma sporu uzun vadede guzellikleri cikiyor ortaya. bu sporu yapiyorsan hakkini vererek yap basinda bi antrenor olmayabilir ama dert degil forumda hersey mevcut.

lionking35 bunu beğendi.
  3. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    iyi beslen iyi antreman yap iyi dinlen baska bişey yok daha basındasın sabırlı ol devam et

lionking35 bunu beğendi.
  4. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Yukarıda söylenenlerle beraber bence bir doktora da görün. Resimlerden seni pek sağlıklı göremedim. Vg'yi doktor gözetiminde yaparsan daha sağlıklı olacaktır.

5. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    spor salonundaki iyi bir hocanın yerini ne forum tutar nede bizler. imkanın eğer şu an yeterli ise ilk iş salona yazıl derim, diğer diyeceğim ise sabrını hep yüksek tut ve hiç bi zaman demoralize olmamaya dikkat et,sabrın yanında sağlam beslenme,iyi dinlenme,başarılı idmanlar ve üstünede zamanı ekleyince daha iyi bir vücuda sahip olursun.

lionking35 bunu beğendi.
  6. CosaNostra

CosaNostra Üye

Beğenileri:
    191
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir - Karşıyaka
    Amacın 80 kg olmak ki buda definedir bulk olarak 80 kg olmak istedigini sanmıyorum mesajından anladıgım kadarıyla.Neden önüne daha yapılabilir hedefler koymuyorsun? 80 kg define olmanın ne denli zor oldugunu bilmelisin.56'dan 63'e cıkmakla 63'ten 70'e cıkmak aynı şey değil.Ayrıca salona gitmiyorsun ki bu çok büyük bi dezavantaj.Maddi yetersizlik nedeniyle salonu bırakmışsın.Maddi durumun güçlenene kadar hedeflerin büyük olmazsa bu spordan verimin daha fazla olur.

Amacın daha gerçekçi olsun.Mesela şuan 63 kg isen hazirana kadar 70'e yaklaşmak olmalıdır.Kısa vadede önüne yapılabilir hedefler koymak hem senin daha şevkle spor yapmanı hemde hedeflerini gerçekleştirdikçe yeni hedefler koyup gelişimini maximumda tutmanı sağlar.:) Başarılar..

lionking35 bunu beğendi.
  7. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    anladım ben zaten bu sporu yaparken cok zevk alıyorum bu arada bir arkadasım saglıksız gorunuyosun demis..acaba ne bakımdan diye sorabilirmiyim?

8. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    sanırım göğüste sorun var... eğer ciddi anlamda düşünüyorsan sporu ki bunun ne anlamı geldiğini bir başlıkta uzun uzun uzun açıklamıştım, gayet iyi iş yaparsın...

9. Bryan AdamS

Bryan AdamS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pozlardan bence sağlıksız görünmüş olabilir iyi beslenmen gerek kendinde demişsin karbonhidrata ve proteine ağırlık ver kolay gelsin
    başarılar

Sayfayı Paylaş