Merhabalar..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kemo06 tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kemo06

kemo06 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze selam ederek sözüme başlıyorum,

Uzun zamandır gizliden gizliye forumumuzun takipçisi olarak burada paylaşılan bir çok bilgiden faydalanma şansına nail olan ve hemen hemen bütün aradığım soruların cevabını ''arama'' kullanarak bulmuş bir kimseyim :)
    hoşgeldin bölümünü bulamadım gerçi :)

Üyelik alma gereği duymamamın sebebi ise forumdaki bilgi zenginliği ve benim bilgi fakirliğimin bir bileşkesidir.
    Amma velakin ki tüm aramalarıma ve 4 numara bozulan gözlerime rağmen benimde soracak sorularım var artık. :)

Kendimi tanıtayım kısaca,

Daha önce hiç bb ile uğraşamamış biriyim, birkaç denemem olsa dahi sabırsız yapım yüzünden çok seri bir şekilde sıkılganlık tepkilerini sergilemekteyim.
    Sportif olarak çocuk yaşlardan beri boks yapmaktayım.Ağırlık ile alakalı en büyük deneyimim yumruk atım hızlarını geliştirmek için dambıl ve barlar ile attığım yumruklar olmuştur.

Umarım benimde bu güzel paylaşım ortamına katabileceğim nacizane deneyimlerim ve/veya fikirlerim olur ve birilerine bir şekilde faydam dokunur.
    Birlikte olmanın bana verdiği heyecan ile, kafamdaki yeni sportif sistematik projemide buradan sizlerle paylaşmak ve benim gibi insanlara bir nevi gazlayıcı motivasyon sağlayabilrsek ne mutlu bize..

keyifli forumlar dilerim :)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş