Merhabalar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve EfendiTürk tarafından 19 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. EfendiTürk

EfendiTürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar;

Yaşım 21. 1.80 boyundayım 96 kilodan şuan 89 kiloya düştüm. 96 kiloyken göbeğim çok fazla duruyordu ameliyat olmuştum. Sporsuz 7 kilo verdim ekmeği vs. keserek. Yaklaşık 1 aydır spor yapıyorum. Hemen hemen her gün koşu bandında 9 hızda 10-15 dakika koşuyorum. Ancak Kırşehirde bir spor salonuna gittiğimden doğru dürüst ilgilenecek, yönlendirecek bir hocam yok. Göbek bölgem hafif gittikten sonra sanki göğüs bölgem biraz daha büyüdü artık çok sırıtıyor. Bende salonda biraz daha göğüse yüklendim ama göğsümü büyütmeden kasa çevirmek istiyorum ama çalıştıkça şişiyor gibi geliyor ve sanki göğsüm biraz aşağıya indi. Bu konuda bana yardım edecek ve çalışma programım konusunda bilgi verecek kimse varmı acaba? Neden göğsüm şişiyor yada göğsümü şişirmeden nasıl toparlar, kasa çeviririm. Ayrıca neden göğsüm aşağıya indi gibi oldu?

2. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Anladığım kadarıyla senin amacın kilo vererek yağlardan kurtulmak ve kas kütlesi kazanmak..

Öncelikle, eğer salonunda bisiklet veya başka kardio aleti var ise onları kullanmanı öneririm.Yani sadece koşu bandı ile sınırlı kalmamalısın.

Çalıştıkça göğüsüm büyüyor ve aşağıya sarkıyor demişsiniz; kardio antremanından sonra az ağırlıklarla çok tekrar yaparak bölgelere hacim kazandırmadan yağ yakımına yardımcı olmuş olacaksınız.Bir nevi definasyon gibi..

Yani anlatmak istediğim fazla ağırlık ile çalışmamanız, az ağırlık çok tekrar yapmanız.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş