Merhabalar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve şahin tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. şahin

şahin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ben şahin 16 yaşındayım konuyu buraya açtım yanlışsa kusura bakmayın,kafam çok karışık.Abilerim sizlere bir kaç sorum olacak
    - Ben bundan 4 ay öncesine kadar 114 kg biriydim boyum 180 cm şu anda kilom 86 civarında kiloyu biraz hızlı verdim ama doktor kontrolünde birazda aktif sporla uğraştım (boks),ideal kilom 80 olmalı ama yakınımdaki herkes bu kilon iyi daha fazla verme gibisine şeyler diyorlar ama bende kilo verdikten sonraki vücut sarkıklığı (göbek ve göğüs)beni çok rahatsız ediyo haftada 2 gün yüzüyorum ama vücudumun sıkılaşmasını çok istiyorum sallandıkça yağlar rahatsız oluyorum zaten vücudumda bi göbek göğüsden rahatsız oluyorum.Kilomu 85 civarı sabit tutsam vücudumu sıkılaştırsam nasıl olur çok mu iri görünürüm yada biraz daha sabredip 80 kiloda düzenli olarak kas çalışmak mı?Zaten 85 kiloda sıkılaştırmak istiyorum ama sıkılaştırırken kilo da vermek mümkün olurmu birde önerileriniz benim için çok önemli çünkü kafam çok karışık gerçekten.Şimdiden Çok Teşekkür Ederim.(Sıkça sorulan sorulara baktım ama kafam hala çok karışık)

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Forum kurallarini okuyun lütfen.
    Yanlis yere konuyu acmissiniz, yeni üyelerin baslik acabilmesi icin 3-7 gün arasi beklemesi gerekiyor, basligi ilgili forumlarda acamiyorsunuz bununda bir nedeni var.

Cöp

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş