Merhabalar karnımdaki kırmızı çizgi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Simurg tarafından 17 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Simurg

Simurg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar 6 yıl öncesine kadar yüzücüydüm.Şu an yaşım 21.Beş yıl kadarda yüzme sporuyla uğraştım.Vücudum baya iyiydi fakat bıraktıktan sonra yüzmeyi ve tabi kendi bilinçsizliğimden ötürüde çok hızlı bir şekilde 20 kilo aldım.Bunuda yüzerken ki yeme düzenimi, bıraktıktan sonra devam ettirmeme bağlıyorum.Bu kadar kiloyuda 3 ayda aldım.Ve bir anda vücudum çok kötü bir şekle büründü.Özellikle karın bölgem oturduğum zaman resimdeki kırmızı çizgiden katlanarak bölünmeye başladı.Ve ben daha nasıl oluştuğunu anlamadan kırmızı yatay bir çizgi oluştu karnımın ortasında tam o katlanan yerden.Bu kırmızı çizgi bir türlü geçmiyor ne olduğunuda bilmiyorum.Uzun süre oturunca kızarıklık dahada artıyor göbeğim o kırmızı çizgiden katlandığı için.Sabah kalktığımdaysa kızarıklık olarak gözükmüyor ama orda çok açık morumsu bir çizgi gibi bakınca net belli oluyor.Şu an boyum 180,kilom 75 o kadar şişman değilim.Bu karın bölgemdeki çizgiden nasıl kurtulabilirim yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum?Şimdiden teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

2. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    smurg resimden hiç birşey belli olmuyor...daha ayrıntılı ve net bir şekilde resmiler eklersen sana yardımcı olabilirz....

3. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Uye fotolari bolumumuz ozel kuralla tabirdir. Mesajinizi yanlis yere atmissiniz, o yuzden yeni baslayanlar bolumune tasiyorum.

4. Simurg

Simurg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Foto çekme imkanım yok bunu nette araştırırken buldum.Ama görünüş ve şekil olarak aynı ben:)Yani anlattıklarıma göre bir yorum yapma imkanınız olamaz mı acaba?

5. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    resımden pek bır sey bellı olmuyor ama anladıgım kadarıyla gogus le karının bırlestıgı yerdekı cızgıden bahsedıyosun o cızgı cogu kılolu ınsanda vardır atta daha fazla cızgılenme bıle gorulebılır sebebı otururken usttekı yagalrın alt tarafa sarkmasıdır ornegın:resımdekı gıbı gogustekı yag karına sarkarak ordakı derıde kırılma meydana getırmıstır ama bu bence bır sorun degıldır bu kılolu olmanın doghal bır sonucudur vede ıdeal kıloya ınılırse gecer derı yırtılmaları gıbı kalıcı bır sorun degıldır;)

6. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    o kilolu insanların yağlı insanların hepsine vardır.
    gece uyu sabah kalk azaldığını görürsün.
    çunku gece hep göbeğin gergin yatakta dik duruyorsun gündüz ise oturuyorsun göbeğin katlanıyor.

7. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Bendede son 1 ayda olusmaya basladi.170 boy 57 kilo.yag oranim %7 fakat benimde karnimda katlanma oluyor.

Sayfayı Paylaş