merhabalar bir sıkıntım var yardım eder misiniz ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve JimT tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. JimT

JimT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kız arkadaşımla aynı üniversiteye gittik ikimizde zayıftık boyumuz duruşumuz yan yana cok iyiydi fakat üniversitede 2. sınıftayız ve kız arkadaşım aşırı gelişmeye başladı ben böyle kaldım 179 cm boy 60 kilo. vucut tipim ektomorf imiş ben spora başladım evde dumbellarla kolum 28-29 cm kolda tek dumbella 9 kg dan başladım arka kolda 7. kanat ve sırtta 15 fakat kaç ay oldu gelişme gösteremedim ne yapmamı önerirsiniz spor salonuna başlamalımıyım ? şimdiden teşekkür ederim

2. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    fitness bir yaşam tarzıdır. sadece kız arkadaşınız için spor yapıyorsanız bence yapmayın , kafanız uyuşuyorsa zaten arkadaşınız fiziğinizi problem etmeyecektir. ama fiziginize dikkat etmek sizin kendiniz için önemli olmalı. salona gidemiyorsanız evde de haftada 3 -4 gün banyolardan önce yarım saatinizi ayırarak kendi ağırlığınızla bile antreman yapabilirsiniz ,ya da üniversitelerin de spor salonları var haftada 3-4 antreman çıkarabilirsiniz. 24 saatlik bir günde yarım saatinizi ayırmanız çok olmasa gerek....

3. dextermorgen

dextermorgen Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    gazi üniversitesi - kamu yönetimi
    Yer:
    ankara
    Fitness sevip hayatında her an uygulayabileceksen salona git. Ama sırf kız arkadasin için biraz daha iyi görünmek istiyorsan youtube daki evde yapılan anyranmalara bak birini uygula dogru yapmaya çalış. Bilmeden araştırmadan kafaya göre yapılmayacak en önemli spor fitness tir.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. JimT

JimT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır aslında hacimlenmek istiyorum birazcık insan gibi durmak için. bunu istiyorum cidden beslenme oluşturabilirsem kendime spor zamanım için boş vaktim bol. evde kahve ile keyif yapacagıma onu yaparım. ki çocukken sporcuydum gene yüzerdim bol bol. ve adana demir sporun alt yapısında B genc kategorisine kadar yükselmiştim yani spordan kaçmam. sadece bazı spor salonlarının ortamlarını sevmiyorum dolu vucut boş kafa cok olunca motivasyonum azalıyor doğal olarak motivasyonu yüksek tutmak için ne yapmam gerekiyor.

cvplarınız için teşekkürler bu arada

Sayfayı Paylaş