merhabalar bi kaç sorum var.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve renard90 tarafından 10 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. renard90

renard90 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    merhaba arkadaşlar öncelikle boyum 1.88 kilom 2 hafta önce 107 idi şu an 103 civarıyım 2 hafta önce bir spor salonuna kilo verme ve vücudumu toplama amaçlı yazıldım aynı zamanda diyete de başladım diyet dediğim yediklerime dikkat etmeye başladım yağı şekeri gazlı içecekleri tatlı ürünlerini tamamen hayatımdan çıkardım düzenli öğünler halinde beslenmeye başladım genelde salata ızgara çorba tarzı şeyler yiyorum ekmeği de tahıllı veya kepekli ekmek alıyorum her öğün bir veya bir buçuk dilim gün içerisinde ortalama 4-4.5 litre su tüketiyorum.

antremanada haftada 5 gün gidiyorum cuma ve pazar günleri gitmiyorum. başlangıç olarak 40dk koşu+seri yürüme ve ardından 5 dk. bisiklet yapıyorum. arkasından dumbellarla kol egzersizleri isimlerini tam bilmediğim için yazamıycam biceps + triceps çalışıyorum. arkasından karın kasları için mekik çekiyorum eğik sehpada mekik + chair sit up + ayakları karna çekme + back extension(üzerinde ağırlık olan alette yapıyorum adı doğrumu bilmiyorum hiç) çalışıyorum kendi uyguladığım bir program sizce yağ yakımı için daha neler yapabilirim konuya tam hakim olmadığım için isimlerle anlatamadım bulabildiklerimin isimlerini de yazdım kardioyu önce çalışıyorum siz ne önerirsiniz eksiği falası hatalı yerleri nedir yardım ederseniz sevinirim.

iki haftalık sürede 4 kiloluk bi azalma var karında çekilme toparlanma oldu önerilerinizi bekliyorum aynı şekilde devam etmeli miyim yoksa bişeyler daha eklemelimiyim ??

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş