merhabalar ben 184 boyunda 70 kilo biriydim 18 yaşındayım...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve deranker tarafından 23 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. deranker

deranker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhabalar ben 184 boyunda 70 kilo biriydim 18 yaşındayım bolu da üni kazanınca spordan uzak kaldım ve zayıfladım şuan maksimum 62 kilo gelirim diye düşünüyorum.Şimdi spor salonuna yazılacağım ve benim istedğim bulk değilde define bir vücut vücuttaki yağ yok denecek kadar az tabi bu gördüğüm kadarıyla makineye girmedim.Şimdi benim merak ettiğim yağlanmadan yavaş yavaş kas kütlesini artırmayı planlıyorum nelerden uzak durmalıyım ve günde kaç kalori yada kaçar gram karbonhidrat protein vs almam gerekir ve tavsiyeleriniz için bekliyor olacağım şimdiden çok teşekkürler...

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş