Merhabalar büyük bi sorunum var her konuya baktım ama bulamadım...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mert1997 tarafından 1 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mert1997

mert1997 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar konuda belirttiğim gibi bir sorunum var ve butun konulara baktım bulamadım.... Benim sorunum kilom 80 Yalnız herkes kilonun ıyı oldugunu söylüyor ama vücüdum cok kotu , kollarım ince ve uzun göbeğim aşırı şekilde var ve kalçada resmen butun hersey kalca ve gobekte bırıkmıs , ya hocaylada konustum hoca ilgilenmiyor ne desem saçmalıyor ama lütfen bana burdan yardımcı olabilcek beslenme programı yada özellikle şu hareketi çok yapcaksın filan gıbısınden yada bi program olsa çok güzel olur ben ne yapıcam bimiyorum psikolojim bozuldu artık bırısı kola ağır gir diğeri şunu yap bunu yap lütfen bırsı bana bi program versım uyguluyacagım çok teşekkür ederim .. okudğunuz için teşekkürler.. :)

2. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Ağırlık antremanlarını ve kardiyo antremanlarını kombine edip bir antreman programı hazırlamalısın.Gittiğin salonda illa bir antreman programı vermişlerdir ona devam et hocanlada konuş illa bir gün seni anlıcaktır baktın olmuyor varsa imkanın başka bir salona git yoksada evde çalışmaya devam edebilirsin.Antreman işin %20'lik kısmıdır.Beslenmede önemlidir.Proteini ihtiyacın kadar alıp (spor yaptığın için kilo başı 1.3-2 gr arası) karbonhidrat ve yağı dengeli bir biçimde alırsan hem kas kütlesi yapar hemde yağ yakarsın.Forumu bol bol okursan ve geçmiş konulara bakarsan işine yarıcak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsin.Başarılar.

3. mert1997

mert1997 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkürler bi müddet giremedim kusura bakmayın :)

Sayfayı Paylaş