Merhaba yeni başliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve photoshoop tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. photoshoop

photoshoop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaşlar bundan 3 ay once bodye kendı capımda baslamak ıstedım.Eve 10 kg lık dumbıl set aldım fakat bı faydası olmadı duzenlı calısmama ragmen.Cunku zayıfım dahada zayıfladım.Boyumun kıloyla oranı kotu 1.87 boyum var 70 kıloyum.Bu yuzden ara vermek zorunda kaldım.Şimdi Yeniden başlıcam hap takviyesi dusunuyorum hapları arastırdım suan benım almam gereken granıer dedıler sızce ne almam gerek su durumda kılo alıp kas kutlesı olusturmak ıcın?

2. ayhn

ayhn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle aramıza hoşgeldin umarım bu sporla uzun yıllar uğraşırsın öncelikle şunu bilmende fayda var ki yeni başlayanlar için protein tozu veya aminoasit gibi ek besinler ilk 3 ay için gereksizdir vücudun 3 ay boyunca eğerki yeterli beslenirsen eksiklikleri yerine koyabilir bana sorarsan sen bir ay kilo almaya bak ve ondan sonra başla önce kilo alman gerek kısaca sonra spora başla ortalama 10 kilo alırsan ki forumu araştırırsan pek çok beslenme programı bulabilirsin spora başlama zamanın gelmiştir
    iyi çalışmalar

3. photoshoop

photoshoop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler hoşbulduk.Granier'da israr edenler var:) Yorumların ıcın tskler.Cunku kılo alamıyorum ben o yuzden granıer.

4. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38

Kilo alamayanlarda hemen ek besine yöneliyor.Sizi hemen geliştireceğini mi düşünüyorsunuz.Doğal besini yeterli almadan bir işe yaramaz o ürünler.Adı üstünde ek besindir.

Gün içinde ne yiyip, içtiğini yazarsan sana tavsiyede bulunabiliriz.Öncelikle sağlıklı beslenmeyi öğrenmeniz gerekli.

5. photoshoop

photoshoop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yazayım.HErgun ıse gıttıgımden dolayı degısmıyor saatler fılan.

Sabah 8:30 - 9:00 arası 1 simit 1 tane patatesli poaça 1 tane üçgen peynir 1 tane ayran

Öğlen 12:30 - 13:30 arası ya 250 gr.dan fazla yogurtlu tavuk yada tam ekmek arası köfte

Akşam ve yatarken:Evde ne yemek varsa yerım en az 1 ekmek gıder aksam ve yatarken.

6. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle ara öğünleri atlıyorsun.Ayrıca zaten sağlıksız bir beslenmen de var.Sabah poğaca,gün içinde 1 ekmek yemekle olmaz.Onları bende zaten yiyiyorum.Üstüne de çalışıyorum daha da zayıfladım demişsin.Normal bu beslenmeyle.

Forumun beslenme kısmında nasıl bir günlük gıda alımı yaparım diye incelersen zaten göreceksin.

7. ayhn

ayhn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Senin bu yediklerin 1.87 boy için çıtır çerez kalır artı sen en önemli öğün olan sabah kahvaltısını tabiri caizse es geçiyorsun vücudun 7-8 saat uyuduktan sonra enerjiye karbonhidrata ve proteine ihtiyacı var bunları karşılamazsan diğer yediğin öğünlerin pek bir yararı olmaz dediğimiz gibi sen önce kilo al sonra spora başla yoksa spor yaparak önce yağları sonrada kaslarını eritirsin ki zaman kaybından başka bir işe yaramaz

8. photoshoop

photoshoop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya diyorum ya bende ek gıda alayım artık ganier sonra protein tozu filan kiloyu kas kütlesi olarak almak ıstıyorum.

9. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38

O kadar yazılanlardan sen bunu mu çıkardın?

Protein tozu sana kilo mu verecek.Al iç afiyetle sayarsın 2 ay sonra baklavalarını :)

10. photoshoop

photoshoop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel kardeşim ben sizden profesyonel bi şekilde cevap beklememe rağmen en azından tatmin edici cevaplar bekledim fakat sizinki bana yardımın aksine ağır eleştiriler oldu size ne yapsam daha iyi olur diye söylüyorum dediğin lafa bak?

11. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    Profesyonelce beslenmen yetersiz diye yazdım.Ek gıda ile olmaz diye yazdım.Yazılmış 1000 tane yazı forumda var.Okuyuver bir zahmet.Hala ısrarla gainer,protein tozu diyorsun.Bütcene yazık bedava para vermeyin onlara.Çünkü senin ihtiyacın doğal besin öncelikle.Onlar sonradan lazım sana.

Israrlar anlamadığın içinde en son bunu yazdım.

Tamam güzel kardeşim kırıldıysan özür dilerim.Umarım beklediğin benimkinden daha farklı bir cevabı verebilecek çıkar.

12. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş