Merhaba sarkmalarla ilgili bir kaç sorum olacak...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Olduiigunler tarafından 18 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Olduiigunler

Olduiigunler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba arkadaşlar geçen ramazan 6 . ayın 29 unda zayıflamaya karar verdim ve spor salonuna yazıldım. 104 kiloydum boyum 1.83 şuan 86 kiloya düştüm 1 yıl olacak bir kaç gün sonra vücudum aşırı yavaş kilo veriyor. Belirli dönemlerde duruyor hatta. Düzeli bir diyet yaptığım söylenemez ekmeği kesmiştim çok şekerli yemedim yada 1 tabak yemek yıyorsam yarım tabağa düşürmüştüm.

Şuan diyet yapmıyorum fakat yine yediklerime dikkat ediyorum her gün 1 bardak süt içiyorum yatmadan önce.

18 kilo felan verdim toplamda kollarım ve omuzlarım şuan mükemmel, göğüsüm ve göbeğimin şekli iğrençti şuan biraz daha toparlandı fakat göbeğim çok fazla olmamasına rağmen sarkıyor ( alt kısmı sarkıyor oturduğum zaman kat kat oluyor fakat ayaktayken gayet fit hatta deri orta kısmın sag ve sol taraflarında içeri doğru yani deri sıklaşsa kas kütlesi ortaya çıkacak şekilde). günlük 350 mekik 150 çakı yapıyorum. 400 sağ 400 sol olmak üzere de dambıll yan yapıyorum. Bu ay vücut geliştirmeye başladım set sayılarım düştü yani 4x25 den 4x10 a felan düştü. antrenman öncesi 12 dakika koşuyorum 12 dakika eliptik bisiklet 14 dk civarı da normal bisiklet sürüyorum herhangi bir kilo kaybım yok sabit kaldım.

Fakat benim sorunum şuan kilo vermek değil bu sarkan deri mi yağ mı henüz anlayamadım 2 side sanırım nasıl sıklaşacak tek sorunum bu şuan spora devam etsem sıklaşır mı yoksa illede ameliyat mı olmam gerek. Herhangi bir ilaç kullandın mı derseniz son 3 ay 500 gram dahi kilo veremediğim için l- carnitin sıvı aldım bitti 2 kilo civarı bir kilo verdim. Derinin altında güzel bi karın kası kütlem var çünkü 1 yıldır sürekli olarak mekik çekiyorum. Cevaplarınızı bekliyorum iyi günler.

Son düzenleme: 18 Haziran 2013
  2. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    karın bölgesindeki sarkmaların gitmesini istiyosan diyetini ve idmanını daha çok yağ yakmaya yönelik düzenlemen gerekir. vücudundan yağlar azaldıkça sarkmalarda azalacaktır ve karın kasların daha çok gözle görülür hale gelecektir. ayrıca süt içme saatini değiştirmende fayda var gece yatmadan önce süt içmek önerilmez.

3. Savaslar33

Savaslar33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    400 çok yapıyorsun

4. Olduiigunler

Olduiigunler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla yağ mı nedir anlayamadım bu acayip bir şey ayağa kalktığımda sorunyok oturunca çıkıyolar : D Ve çok yumuşak yani sert değil hamur gibi bişi. Yatmadan 4 saat önce veya antrenmandan gelince içiyorum artık.

@Savaslar33

Valla 400 az bile diyenler var : D + 150 de çakı yapıyorum.

Sayfayı Paylaş