Merhaba(Her türlü yardıma açığım)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Gokhan2021 tarafından 5 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gokhan2021

Gokhan2021 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    13032011202 f.jpg
    Bu şimdiki halim.Oldukça kiloluydum 98 civarı kiloda iken diyet le spor ile karışık kilo verdim.Şuanki kilom 66 boyum ise 1.76.Sürekli düzenli bir çalışma olmadığını söylemek zorundayım(Öğrenci olduğum için ne yazıkki sınav haftaları verdiğim aralar)ama bu şekilde ilerleyemediğimi farkettim bu yüzden artık düzene oturtup yediklerime içtiklerime dikkat etmek istiyorum.Sağlıklı beslenip supplementlerle desteklemek istiyorum çalışmalarımı.Sizce eksiklerim neler?Hangi bölgelerime daha ağırlıklı çalışayım,Nasıl bir program kullanmalıyım 8li tekrarlar mı yoksa 10 mu ve bana göre en iyi supplementler nasıl olmalı?(Kaliteli ve bana ençok yararı dokunucak fiyatı önemli değil yeterki faydası olsun)Ben yağsız kas kütlesi olarak vücut yapmak istiyorum bu yüzden sürekli diyet yapıyorum ama hata mı yapıyorum?Şimdiden verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim.Saygılar...

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş