merhaba dostlar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve epiate tarafından 30 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. epiate

epiate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    foruma daha biraz önce üye oldum.Aslında daha öncedende üye olmayı düşünüyordum,fakat o zamanlar body bana bu kadar ilgi çekici gelmiyordu.Neyse
    Konulara biraz baktım forumda,çok çok başarılı kişiler var.Fakat tam aradığım çözümü bulamadım,biraz daha araştırsam bulabilirim belki.Ama bilgisi olanlar daha önce benim durumumda olupta bunu aşabilmiş kişilerin yardımını bekliyorum.Zira spor salonlarında ki hocalar pek ilgili olmuyor.182 boy,61-62 kiloyum.Bu sporla ilgilenmek istiyorum.Fakat birine soruyorum kilo al,birine soruyorum evde çalış,birine soruyorum protein tozu al diyor.Kafam karışıyo,sonuçta bilgili olmadığım bir konu.Önce ne yapmam gerekiyor ? Burada bir yol gösterici arıyorum aslınd****ollarım uzun,yapım da zayıf olduğu için kendimden tiksiniyorum aslınd****ilo almayı deniyorum fakat yiyemiyorum,yarım ekmek dönerle bir gün geçirdiğim oluyor.Acıkıyorum fakat dayanamayacak kadar değil.yani spora başlamak için gerekli olan diyet programım yok.Önerileriniz lazım.Vücut çalışırken her bölge aynı gün çalıştırılmamalıymış diye duydum.Doğru mudur ? Doğru ise nasıl bi kombinasyon eşliğinde başlanmalı ? Yani tam anlamıyla bilgisizim ve çok acil bilgiye,beni bu konuda yönlendirebilecek bilgisi birisine ihtiyacım var.:arrow:

Son düzenleme: 30 Eylül 2012
  2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Bekleme süresini ihlal edip ilgili kural maddelerini ihlal ederek özellikle başka bir bölüme başlık açtığınız için başlığınız içeriğine bakılmaksısın kilitlenmiştir.

Lütfen başlık açmadan önce 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkürler.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş