Merhaba BodyForum! Bir sorum olacak...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rockinthatbody tarafından 7 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. rockinthatbody

rockinthatbody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba,bu siteyi 1 aydır takip ediyordum ve üye olup aranıza katılmaya karar verdim. Kilo verme&alma,vücut geliştirme gibi ailecek en iyi cevapları buradan alıyoruz,ve çok teşekkür ederim(z)!
    Gelelim asıl konuya; ben 17 yaşındayım,177 boyundayım ve 75 kiloda bir bayanım. Geçen sene Haziran ve Aralık arası 15 kiloya yakın vermiştim. Fakat Ocak ayında hayatımı çok derinden etkileyen,beni üzen bir olay yaşadım. Depresyon teşhisi konuldu. İlk önce inanılmaz kilo verdim,kemiklerim sayılıyordu,ardından çok kilo aldım ve tekrar 75 kiloya geldim. Bir hafta önce o kadar kararlı kalktım ki,çok iyi besleniyorum. Hiçbir diyet programına vs. uymuyorum. Bana ne yeterli geliyorsa onu yiyorum.

Sporu da çok seviyorum. Yaptığım dönem,ağrı-sızı,stres kalmamıştı.

Sorunum şu; yıllardır vücut geliştiren bir aile dostumuz var ve bu işte çok başarılı. Şu anda 65 yaşında ve 45 yıldır profesyonel olarak sporla ilgilenmiş.Bana azimli biri olduğum için çok kolay kilo verebileceğimi söyledi. (Günlük yediklerimi de söyleyince)
    "Şu anda 75 kiloysan Hazirana 55 kilo olursun." dedi. Bunu duyunca çok sevindim. Zaten hedefim 55 kilo olmak. (Küçüklükten beri ajanslardan,insanlardan,vs. reklam vb. için teklifler geliyordu bana. 75 kiloluk halimle bile şu anda da geliyor. Yurtdışı ile de bağlantılarımız var ailecek,ailem de beni modellik için yollamayı düşüyor ama iş bende: kilo vermek.)
    Günlük ne yediğimi yazayim:

SABAH
    Bir dilim ekmek(reçelli),1 kase yoğurt(4-5 yemek kaşığı yoğurt oluyor),ve 1 yumurta

ÖĞLE
    50 gr. civarında tavuk,söğüş doymazsam bir yumurta ekliyorum.
    Ya da sebze çorbası içip bir dilim ekmek yiyorum.

AKŞAM
    Orta büyüklükte bir tabağa makarna ya da az yağlı yeşil salata.

2 ara öğün tüketiyorum ve bunlar da meyve oluyor.

Ben bir şeye karar verdim mi yapan insanlardanımdır cidden. Fakat 2-3 ay gibi bir sürede 20 kilo zayıflamak; vücuduma zarar verir mi? Büyük bir sayı çünkü...
    Beslenmemi korumakta sorunum yok,bunu yapabilirim ama korkum vücuduma zarar gelmesi.

Umarım okur ve cevaplarsınız,tekrar her şey için çok teşekkürler! :)

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş