1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Merhaba Ben Taner 2 Yıldır Body Yapıyorum Doğal Olarak

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve deniz1916 tarafından 11 Mart 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. deniz1916

deniz1916 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    resimler kaldirildi..

2. deniz1916

deniz1916 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    25 yaşındayım 1.74 boyum kg 85 yorumlarınızı bekliyorum. Kür yapmak istiyorum tavsiyeleriniz neler olabilir.

3. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    :shock: :shock: :shock: :eek: :eek: :eek: :eek: bu doğal mı?

kim tutar seni.kür yapsan roninin ensesine tokadı basçan o zaman.

4. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    tebrik ederim doğal demişsin ama nasıl oldu bu doğallık anlayışın nedir oda önemli bazısı vardır ilaç kullanmak doğaldır der :)
    ama şu anki görüntüyü yorumlamak gerekirse çok iyisin tebrik ederim yani kürü aklından bile geçirme diyorum sana iyi çalışmalar saygılar

5. deniz1916

deniz1916 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğal derken sadece supplement kullandım.Ondan başka herhangi birşey kullanmadım.

6. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    hani kıllık yapmıs olmayayım ama sen su supplement işinin detaylarını anlatsana bize 2 yılda avuçla yesen anca olur böyle bir vucut gerçi boy faktörüde var ama olsun ?

7. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    öncelikle vücut süper... yanliz steroid konusunda bi sey söylemekte güclük cekiyorum. bunun nedeni su olabilir. gördügüm vücut steroidsiz yapilamayacak kadar cok iri olmamasina ragmen durmadan kür yapan birisi icinde cok ahim sahim bir vücut degil. arkadasin genleri iyi olabilir veya bir bilemedin iki hafif kür yapmistir (mesela diyorum yapmis veya yapmamis diyemem) dogal yapilan vücut ile doping ile yapilan vücut arasinda bir yerlerde. o yüzden ben yapmistir veya yapmamistir diyemiyorum. mesela kimisi vardir hemen anlarsin bu adam kesin ilac almistir. yani asiri bir vücudu vardir adamin ama burda kesin bi karar vermek kolay degil... aslinda 2 sene az zaman degil ama... her neyse mecburen inanmak zorundayiz. yine de kutluyorum. steroid almis olsa bile iyi bir vücudu var. aramiza hosgeldin kardesim. saygilar.

8. deniz1916

deniz1916 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben supplementleri çok kullanıyorum bana almanyadan devamlı geldiği için elimde çok çeşit var ve hiç kesmiyorum başladığım ilk günden beri kullanıyorum hiç ara vermeden.

9. deniz1916

deniz1916 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkezin görüşüne saygı duyorum ve teşekkür ediyorum.Aranızda bulunmaktan çok memnunum.

10. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    deniz bu söylenilenleri yanlis anlama... eger gercekten kendin dogal calistigini biliyorsan (ki bizim bilip bilmememiz aslinda o kadar önemli degil sonucta kendin icin calisiyorsun) o zaman sevinmen bile lazim. düsünsene 2 senede öyle bi vücut yapmissin ki dogal olarak, herkes ilac kullandigini ve böyle bi vücutun ancak ilac ile yapilabildigini düsünüyor... olaya bu yönden bakinca kendinle gurur duymalisin. saygilar.

11. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Omuz başları ve ön omuz çok iyi duruyor.Arka omuz gözükmüyor yorum yapamayacağım...Göğüs şekil açısından çok iyi durumda hacim de iyi gözüküyor.Bulk halinle bile gayet estetik duruyorsun.Fakat kanatlar biraz eksik kalmış gibi bunda sanırım belin kalınlığı olabilir ama tam bişey sölemek yanlış olabilir net bir poz değil çünkü.Başarılar diliyorum.Kür olayına gelince bence hiç girme derim ama yine de sen bilirsin.İlk işin sağlam bir doktor gözetiminde yapmanı tavsiye ederim çıkacak zararları minimuma indirmek için...Sırt pozlarını da bekliyorum...BAşarılar....

12. ExEcutE

ExEcutE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar teknisyeni
    Yer:
    Kocaeli Profesyonel Fotoğrafçı
    Valla helal olsun çok güzel bir vucut olmuş doğal yada değil, benim olmasını istedigim bir vucut olmuş.

13. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bazı supların içeriğinde öyle şeyler varki bu suplamentler sup olmaktan çıkıyor :) neredeyse kurlerde girdiğimiz bileşimleride içeriyorlar (bazıları)

14. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    peki genel olarak ortaya soruyorum :bir insanın başladıgı günden buyana takviye alması bana göre yanlış olsa gerek cünkü insan damarlarında gezen mevcut potansiyel gücünü bilmeden kullanmadan bir takım desteklerle sürekli olması gereknin üzerinde bir çalışma yapması ne kadar sağlıklıdır bu insan takviyeleri almayı bırakırsa performansında düşme olmazmı takviyeyle misal %80 çıkardıgı temeposu bu rumda %80 düşmeyecekmi ? ve bu düşüşün kişiye verecegı psikolojik zararı ne olacaktır ?
    bana kalırsa yeni başlayan bir insan 6 veya 7 aydan sonra takviye işine grmeli bu süre ısınma ve hareketlere adaptasyon için kullanılmalı sonrasında iyibir program ve tıkanma başlayınca takviye besinler yinede arasıra biraz ara verip kendi bedensel kuvetiyle birşeyler yapmalıki vucut surekli bir şeylere ihtiyac duymasın peki araverme ve bırakma durumunda normal yasam dahi bana kalırsa kişiye zor gelecektir
    bir örnek:belgesellerde izlemiştirsiniz boyunlarına halka takılı zürafa kadın denen kadınlar vardır bu kadınlar bir suç işlediklerinde ceza olarak bu halkalar çıkarılırmış ve kadın çok geçmeden ölürmüş neden ? çünkü o halkalarıı kullanmaktan boyun kasları gelişmezmiş ve çıkarılınca çok çabuk boyunları kırılıp ölürlermişler

(SORULARIM VE ÖRENEKLERİM RESİMDEKİ ARKADASI KONU ALARAK YAZILMAMIŞTIR YENİBİR BAŞLIK AÇMAMAK İÇİN BURAYA YAZDIM BU METİNE CEVAP VERECEK OLANLARDA YİNE BU ARKADAS ÜZERİNDEN CEVAP VERMEMELERİ KİŞİSEL RİCAMDIR)

15. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Edobey bu konuda bence herkes kendi doğrularını izlemeli. Kür konusu yeni başlayanlar için kesinlkle yanlış ama bodye ilk başlanan günden beri protein tozu içmenin çok yararı olur. Protein tozu almanın vücudu tembelliğe itmesi mantıksız zaten. Creatine konusunda ise haklı olabilirsin, önce 2-3 ay insan kendi gücüyle ilerlemeli ben, 3üncü ayda creatine'e başlamıştım. Bence maddi olankları iyi olan veya supplementları ucuza bulabilenlerin ilk günden itibaren creatine dışında supplement almasında hiçbir sakınca yok, weight gainer ve whey protein, amino bunlar besin sayılır ve bol yemekten çok az farkı var bu yüzden eğer kişi istiyorsa bunları almalı bence.

Supplementlara gelince Flexor'a katılıyorum, Kasım ayında (5inci ay) "Fizogen-Blitz Cycle" diye bir supplement kullandım. Bu ürün yasal olarak Amerika'da satılan bir ürün, bu yüzden bu ürüne güvendim ve üzerinde yazanlara dikkat etmeden 1 kutusunu bitirdim. Daha sonra geçen ay öğrendiğim kadarıyla bu ürün 4 tabletinde 500mcg "METHANOBOL-AMDP" içeriyormuş. Ben günde 6 tablet aldım yani günde 0,75 mg D-BOL kullanmış gibi oldum sanırım. Zaten 5 hafta sonunda da 200 tablet bitti. Şimdi ben bu vücudu androjensiz yaptım desem yalan söylemiş olurum çünkü böyle bir ürün aldım malesef ama günde 0,75mg D-BOL tek başına ve 5 hafta ne etkisi olur bilmem, bence çok az etkiler. Sonuçta bir kez bu hatayı yaptım artık supplement alırken çok dikkatli okuyorum içindekileri. Karaciğer 1 tane :).

Taner arkadaşımıza gelince, bence gayet iyi bir vücut, gayet güzel bir fotograf çekim açısı, sonuçta ortaya çıkan süper bir fotograf olmuş.(2inci fotograf)
    2 yıl disiplinli çalışma+sağlıklı yaşam+bol supplement+ortalamanın üzeri genetik yapı ile bu vücut rahat rahat kürsüz yapılır bence. Arkadaşımız kür yapmadım diyorsa yapmamıştır bence, benim hedefim 1 yıl 5 ay sonra (2inci yılım bitince), kür yapmadan, bu vücuttan daha iyi olabilmek.
    Taner buraya resmini koyduğun ve bana da itici güç yarattığın için teşekkürler. Bodynin doğası bu, rekabet ile, karşımızdakini küçülterek değil kendimizi büyüterek ilerlemek. Sana çalışmalarında başarılar dilerim gayet iyi görünüyorsun.

16. deniz1916

deniz1916 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkeze çok teşekkür ederim görüşleriniz için.Bu sporda beslenmek çok önemli supplementlerinde çok payı var tabii.Bu sporu yaptığınız sürece supplementleri hiç kesmemek gerekiyor.Ben bol bol kullandım aralıksız ve çok çeşit faydasını da çok gördüm.Vücudun proteine çok ihtiyacı var kür yaparkende çok iyi protein tükketmek gerekiyor.Kür hiç yapmadım bazı arkadaşlar inanmıyor ama bu gerçek kür yapacağım çok yakın zamanda kür yaptıktan sonra ki halimide buraya koyacağım.Arkadaşalar çok iyi beslenmekle güzel bir seviye elde edebiliyorsun.

17. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    helal sana

Dostum Taner.Bomba gibisin.
    Her zamanki gibi omuzlar, trapez ve göğüs dehşet gözüküyor.
    Ne diyebilirimki aynen devam...

18. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    arkadaşım çok iyi vücut yapmışsın.4 yıldır doğal çalışan bir arkadaşım var vücudu mükemmel .Yani çalışınca olur.Genetiği kötü arkadaşlar lütfen çamur atmayın .Eleştirileriniz verilen bilgi üzerinden yapıcı olsun.

19. dl_burak

dl_burak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Flexor hocam sanki zararlı supplementleri biliyormşsun gibi konuşmuşsun söylede bizde bilelim.

20. dl_burak

dl_burak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Buarada arkadaşada yorum yapalım:D
    Valla eğerki gerçektende kürsüz doğal bir vücut ise helal olsun.Her babayiğit yapamaz yani.Private arkadaşımızın dediği gibi kür yapsa bide bu arkadaş kimse tutamaz :p

Sayfayı Paylaş