Merhaba arkadaşlar.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kinyas tarafından 9 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kinyas

kinyas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bundan sonra bende aktif bir şekilde aranızda bulunmaktan mutluluk duyarım. Çok önceden beri üyeliğim vardı fakat aktif bir şekilde spor yapmadığım için forumu da pasif bir şekilde takip edebiliyordum.1 ay 5 gün den beride Vg salonuna gidiyorum.Yaşım 25 boyum 1.80 kilom 79..18 yaşımdan beri bir program dahilinde olmasa da şınav, mekik, barfiks, koşu ve evde bulundurduğum dumbell'larla amatörce önce sağlıklı olmak sonra vücuduma katkıda bulunmak için çalışmaktaydım.Ve belirttiğim gibi 1 ay dır.Salonda program dahilinde çalışıyorum.Burada güzel dostlukların bilgi akışının olduğunu biliyorum.Hepinizi selamlıyorum ve sağlıklı günler diliyorum.

Siz değerli arkadaşlarımla programımı paylaşmak istiyorum eğer tavsiye edebileceğiniz eklemeler veya düzeltmeler varsa değerlendirmek isterim.

Öncelikle ilk ay vücudu alıştırmak için temel hareketleri içeren bir programı bitirdim..
    Şimdiki programım;

1.Gün
    Bench Press 3x(8-10)
    İncline Bench Press 3x(8-10)
    Decline Bench Press 3x(8-10)
    Peddeck Fly 3x(8-10)
    Alternating Curl 3x(8-10)
    Barbell Curl 3x(8-10)
    Hammer 3x(8-10)
    Wrist Max.

2.Gün
    Lat Pull Down 3x10
    Manchine Row 3x10
    Smith Manchine 3x(8-10)
    Lateral Raise 3x10
    Front Barbell Raise 3x10
    Bench Dips 3x10
    One Arm Triceps 3x10
    French Triceps 3x10
    Crunch Max
    Leg Raise Max
    Sit Up 3x30

Pazartesi(1.gün) Salı(2.Gün) Çarşamba(İstiraht) Perşembe(1.gün) Cuma(2.gün) Cumartesi-Pazar(istirahat) şeklinde çalşmayı planlıyorum.

Şimdilik herhangi bir besin takviyesi kullanmıyorum.Eğer kullanmamı tavsiye ederseniz güvenilir ve en az yan etkileri olan takviyeyi diğer konularda araştıracağım.Herkese şimdiden değerli yorumları için teşşekkür ederim.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş