Merhaba abilerim boksa gidiyorum sorumlarım var

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve vücutcuu tarafından 10 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    ben pazartesi çarşamba ve cuma günleri boksa gidiyorum 2 hafta temel eğitimden sonra hayırlısıyla gerçek boksa başlayacağım.şöyle birşey düşündüm kuvvetimi artırır diye acaba salı perşembe günleri ağırlık antrenmanı yapsam nasıl olur bir zararı olurmu aslında o aradaki günler dinlenme günleri ama ben yorulacağım yarınada boksa gideceğim biraz saçmamı oldu :) gerçekten sporu spor salonunda yapmak çok iyi oluyormuş ücretsiz kayıt oldum çünkü hoca sporcu arıyordu parayı önemsemiyor şuanda 2012 ye boksla girdim inşallah hayırlı olacak arkadaşımla gidiyoruz biraz uzak evimiz ama olsun boks için değiyor 3-4 ay sonra arkadaşım bırakacak zaten o zamana kadar ben alışırım ve kendim giderim zaten.lisansım bugün çıktı ama hoca dediki gelecek vaad etmiyorsansa lisans boşuna ee bende maçlara çıkmak istemiyorum değil yani ben boks salonuna adam dövmek için gidenlerden değilim geleceğim için.neyse konuya geçelim 5 gün antrenman çokmu ağır olur? vg antrenmanı gibi birşey yapıcam tüm vücudu çalıştıracağım ama 2 güne bölmem lazım bölgeleri.önerilerinizi bekliyorum bugün daha ayna karşısında ayak gardı çalıştık bir saat ileri git geri gel çok sıkıcı ama mecbur.

2. pernalonga

pernalonga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Tabiki zarar verir. Sebepleri
    1.spora yeni başlamış bir kişisin fazla gelir.
    2.Yaşın ufak senin yaşında ağır yüklemeler uzun vadede performansını düşürecektir.
    3.Sen antrenör değilsin öyle forum sitelerinde okuduğun yazılara göre program yapılmaz.Yaptığın çalışmanın performansını düşürmesi muhtemeldir.

vücutcuu bunu beğendi.
  3. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    abi sen çok bilgilisin bana boks konusunda gelecek konusunda biraz bilgi verebilirmisin özelden lütfen çok önemli anlatacağım konular biliyorum senin baya bilgin var.

4. Michaeljai

Michaeljai Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Bence şınav ve mekik ceksen yeter boksa gidiyorsan genelde el lapaları dövceksin haftanın birgünü dövüştürü istasyon veya interwall yaptırır

vücutcuu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş