Mercy'nin Zayıflama Öyküsü

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve Mercy tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mercy

Mercy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul -Bahçeşehir
    Herkese merhabalar,
    Hamilelik esnasında bende çok kilo aldım genlerimde şişmanlık yok ama öncesindede çok zayıf değildim fazla kilolular grubundaydım.Boyum uzun sayılmaz kısayım :) (168 cm) Kiloma gelince bende 100,4 kg ile diyete başladım.
    1 yılda 40 kilo vermeyi planladım.Diyet + Egzersizle form'a gireceğim.

Bundan önce sıkı diyetler yapıp beş kilo verip on kilo geri aldım.Çok çabuk kilo alıyorum diyeti bıraktığımda hiç su içmiyorum ve haliyle ödemler oluşuyor.Ve tartıda daha fazla çıkıyorum.

Boy:168
    Kilo:100,4
    Hedef:60 kg

Herkese bu zayıflama mücadelesinde başarılar dilerim desteklerinizi bekliyorum.

2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    öncelikle bu yolda sana basarılar dilerim bende toplamda 40 kilo verdim suan senin hedefin kilodayım 60 ım basta kilolar cok cabuk gidiyor o yüzden sorun yapma sakın sonrası cok zor tabii ben hala ugrasıyorum :( kendine düzenli bir beslenme ayarla 5-6 ögün olacak sekilde ben sporumu sabahları yapıyorum cardio ya agırlık ver mutlaka sonuc alırsın ama su icmememen cok kötü günde 3-3.5 lt su icmelisin vücudunda ödemi ancak bol bol su icerek atabilirsin ödem varsa kilo vermende zorlasır yeterki iste mutlaka basarırsın kolay gelsin:)

Sayfayı Paylaş